Strona główna/Aktualności/Na zawsze razem

Na zawsze razem

29 Stycznia 2026

50. rocznicę ślubu świętowało w środę 28 stycznia pięć dostojnych par z Bytomia. Z tej okazji jubilaci odebrali Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie nadawane przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej.

Z jubilatami spotkali się prezydent Mariusz Wołosz oraz przewodniczący Rady Miejskiej w Bytomiu Michał Staniszewski. Gratulacje i medale odebrali: Zofia i Tadeusz Dobrowolscy, Małgorzata i Edward Konieczni, Maria i Kazimierz Kwiatkowscy, Grażyna i Roman Maisonowie, Maria i Ignacy Mazurkiewiczowie.

Podobne wiadomości:

do góry