Na zawsze razem
29 Stycznia 202650. rocznicę ślubu świętowało w środę 28 stycznia pięć dostojnych par z Bytomia. Z tej okazji jubilaci odebrali Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie nadawane przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej.
Z jubilatami spotkali się prezydent Mariusz Wołosz oraz przewodniczący Rady Miejskiej w Bytomiu Michał Staniszewski. Gratulacje i medale odebrali: Zofia i Tadeusz Dobrowolscy, Małgorzata i Edward Konieczni, Maria i Kazimierz Kwiatkowscy, Grażyna i Roman Maisonowie, Maria i Ignacy Mazurkiewiczowie.
Podobne wiadomości:
- Świętowali małżeńskie jubileusze 2024-06-13
- Świętowali małżeńskie jubileusze 2023-12-13