Młodzi piłkarze Polonii Bytom odwiedzili firmę Lechbud
29 Września 2025Młodzi piłkarze z rocznika 2017 grający na co dzień w Akademii Piłkarskiej Polonii Bytom odwiedzili firmę Lechbud, aby podziękować prezesowi Leszkowi Dziubowi za wsparcie, jakiego udzielił drużynie. Młodzi piłkarze, a zarazem uczniowie II klasy Szkoły Podstawowej Mistrzostwa Sportowego im. ks. Józefa Szafranka w Bytomiu wręczyli prezesowi Lechbudu własnoręcznie namalowany herb Polonii Bytom, ozdobiony odciskami dłoni młodych sportowców.

W spotkaniu, które 24 września odbyło się w siedzibie firmy Lechbud wzięli udział oprócz młodych piłkarzy wraz z rodzicami, również trenerzy Akademii Piłkarskiej Polonii Bytom Damian Dudka i Bogdan Dudziak. Warto wspomnieć, że w przekazany upominek prezesowi Dziubowi zaangażowali się młodzi piłkarze, wspierani przez wychowawczynię Magdalenę Wawrzoła.
Podczas spotkania 25-osobowa drużyna Polonii Bytom odśpiewała hymn Polonii Bytom, a prezes Leszek Dziub wręczył młodym zawodników pamiątkowe gadżety.
Podobne wiadomości:
- Znamy harmonogram przygotowań piłkarskiej Polonii Bytom przed nowym sezonem 2026-06-11
- Piłkarze wodni WTS Polonia Bytom z brązowymi medalami mistrzostw Polski 2026-06-03
- Bytomscy koszykarze awansowali na zaplecze ekstraklasy 2026-05-31
- O krok od awansu 2026-05-30
- Nasi na boisko. BS Polonia Bytom z dofinansowaniem 2026-05-28
- Koszykarzy Polonii Bytom czekają decydujące mecze o awans do pierwszej ligi 2026-05-21
- Porażka Polonii ze Śląskiem Wrocław 1:3 2026-05-17
- Koszykarze w finale play-off! 2026-05-16
- Komunikat BS Polonia Bytom w sprawie decyzji Komisji ds. Licencji Klubowych PZPN 2026-05-13
- Piłkarze wodni WTS Polonia Bytom Mistrzami Polski U17 2026-05-11