Strona główna/Aktualności/Młodzi piłkarze Polonii Bytom odwiedzili firmę Lechbud

Młodzi piłkarze Polonii Bytom odwiedzili firmę Lechbud

29 Września 2025

Młodzi piłkarze z rocznika 2017 grający na co dzień w Akademii Piłkarskiej Polonii Bytom odwiedzili firmę Lechbud, aby podziękować prezesowi Leszkowi Dziubowi za wsparcie, jakiego udzielił drużynie. Młodzi piłkarze, a zarazem uczniowie II klasy Szkoły Podstawowej Mistrzostwa Sportowego im. ks. Józefa Szafranka w Bytomiu wręczyli prezesowi Lechbudu własnoręcznie namalowany herb Polonii Bytom, ozdobiony odciskami dłoni młodych sportowców.

Młodzi piłkarze Polonii Bytom odwiedzili firmę Lechbud

W spotkaniu, które 24 września odbyło się w siedzibie firmy Lechbud wzięli udział oprócz młodych piłkarzy wraz z rodzicami, również trenerzy Akademii Piłkarskiej Polonii Bytom Damian Dudka i Bogdan Dudziak. Warto wspomnieć, że w przekazany upominek prezesowi Dziubowi zaangażowali się młodzi piłkarze, wspierani przez wychowawczynię Magdalenę Wawrzoła.

Podczas spotkania 25-osobowa drużyna Polonii Bytom odśpiewała hymn Polonii Bytom, a prezes Leszek Dziub wręczył młodym zawodników pamiątkowe gadżety.

Podobne wiadomości:

do góry