Młodzi hokeiści z brązowym medalem
29 Marca 2026Na lodowisku im. Braci Nikodemowiczów dobiegły końca tegoroczne Mistrzostwa Polski Juniorów Starszych w hokeju na lodzie. Polonia Bytom sięgnęła po brązowy medal, pokonując w meczu o trzecie miejsce Sokoły Toruń 2:1.
Brąz dla gospodarzy
Mecz o trzecie miejsce pomiędzy Polonią Bytom a Sokołami Toruń okazał się zaciętą i wyrównaną batalią. W kluczowych momentach to bytomianie okazali się skuteczniejsi, zdobywając dwie bramki i broniąc prowadzenia aż do końcowej syreny.
Jastrzębie mistrzem Polski
W meczu o złoty medal zmierzyły się JKH GKS Jastrzębie i MOSM Tychy. Przez długie fragmenty spotkania tyszanie dyktowali tempo gry i zdecydowanie dominowali pod względem liczby oddanych strzałów na bramkę rywali, jednak po końcowym gwizdku na tablicy wyników mieliśmy remis 2:2. O medalu zdecydowała dogrywka, w niej to JKH GKS okazał się drużyną skuteczniejszą, triumfując ostatecznie 3:2 i sięgając po tytuł Mistrza Polski Juniorów Starszych.