Mistrzostwa Bytomia w Rummikub 2025 za nami
22 Września 2025W sobotę, 20 września w Szkole Podstawowej nr 2 przy Arki Bożka 21 odbyły się otwarte Mistrzostwa Bytomia w Rummikub. Wzięło w nich udział aż 72 zawodników, a w wydarzeniu uczestniczyły całe rodziny, dzięki czemu podczas imprezy panowała niezwykle rodzinna atmosfera, pełna zabawy, emocji i sportowej rywalizacji.

Po zaciętych rozgrywkach poznaliśmy najlepszych graczy, wśród których byli:
- I miejsce – Dagmara Forystek
- II miejsce – Monika Nosek
- III miejsce – Filip Dobkowski
- IV miejsce – Fabian Nosek
Dodatkowo awans na listopadowe Mistrzostwa Śląska wywalczyli: Grzegorz Czyżycki (V miejsce), Łukasz Mierzejewski (VI miejsce) oraz Paweł Bednarczyk (VII miejsce).
Patronat nad wydarzeniem objął prezydent Bytomia Mariusz Wołosz, a zmaganiom graczy przyglądali się zastępca prezydenta Adam Fras oraz zastępca przewodniczącego Rady Miejskiej Grzegorz Nowak.
Warto dodać, że w 2026 roku odbędą się wiosenne, trzecie już zmagania w ramach Mistrzostw Szkół Podstawowych.
Podobne wiadomości:
- Festyn rodzinny w Miechowicach 2026-05-30
- Naj Naj Festiwal dla najmłodszych 2026-04-14
- Rozmawiali o zmianach klimatu. II Bytomski Szkolny Panel Klimatyczno-Ekologiczny za nami 2026-03-06
- Ferie w mieście. Przed nami jeszcze tydzień laby 2026-02-22
- Karnawał w Pałacu 2026-02-16
- Tajemnica ukryta w bursztynie. Zbliża się kolejna edycji gry przygodowej „Noc Szakala” 2026-01-29
- 34. finał WOŚP w Bytomiu za nami 2026-01-25
- Andrzejkowa zabawa w Świetliku 2025-11-20
- Dreszczyk emocji podróżując wąskotorówką 2025-10-31
- Pełen ruchu, zabawy i uśmiechu. Przed nami piknik gimnastyczny 2025-10-13