• język migowy
  • BIP
Strona główna/Aktualności/Medalowe sukcesy Czarnych Bytom na Mistrzostwach Polski (..)

Medalowe sukcesy Czarnych Bytom na Mistrzostwach Polski Juniorów i Juniorek

25 Marca 2024

8 medali, w tym trzy złote krążki wywalczyli dżudocy i dżudoczki Czarnych Bytom podczas Mistrzostw Polski Juniorów i Juniorek, które w weekend /23-24 marca/ odbyły się w Opolu.

W sobotę 23 marca nasi zawodnicy wywalczyli dwa złote i dwa brązowe medale. Złote krążki zdobyły Oliwia Kożuch i Daniela Badura, zaś brązowe medale Kamil Michna i Wiktoria Ślązok. Z kolei w niedzielę 25 marca po złoty medal sięgnęła Julia Bulanda, zaś srebro wywalczyły Kinga Chmielewska i Magda Glubiak. Brązowy krążek zdobyła Wiktoria Baron.

W sumie na 8 medali dżudocy i dżudoczki Czarnych Bytom wywalczyli 3 złote medale, 2 srebrne i 3 brązowe krążki.

Drużyna Czarnych poza medalowymi miejscami wywalczyła także sześć punktowanych miejsc, dzięki czemu zajęła pierwsze miejsce w klasyfikacji medalowej.

Gratulujemy zawodnikom i zawodniczkom Czarnych Bytom oraz trenerom – Krzysztofowi Gadaczowi, Markowi Słykowi i Piotrowi Sadowskiemu.

Medalowe sukcesy Czarnych Bytom na Mistrzostwach Polski Juniorów i Juniorek (1) Medalowe sukcesy Czarnych Bytom na Mistrzostwach Polski Juniorów i Juniorek (1)