Medale bytomian w Taekwon-do
7 Czerwca 2021Zawodnicy Bytomskiego Sportowego Klubu Taekwon-do ,,Sonso'' dobrze wypadli w zawodach juniorów i młodzików, które odbyły się w Rybniku-Boguszowicach.
W sobotę, 5 czerwca w Rybniku rywalizowano w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików, Międzywojewódzkich Mistrzostwach Juniorów Młodszych, Mistrzostwach Śląska Dzieci w Taekwon-do.
Bracia na medal
W kategorii junior młodszy Maciej Dorobisz wywalczył złoty medal w konkurencji walk do 70 kg, jego młodszy brat Szymon Dorobisz zdobył brązowy medal w konkurencji układów formalnych kategorii młodzik, Dawid Wojtaszek zajął piąte miejsce w konkurencji technik.

Podobne wiadomości:
- Prezydent pogratulował zawodnikom i trenerowi Taekwon-do 2026-05-26
- Karol Pietruszka z dwoma medalami Mistrzostw Europy i dużym wyróżnieniem 2026-04-20
- Kolejne medale zawodników Bytomskiego Sportowego Klubu Taekwon-do „Sonso” 2025-11-24
- Złote medale zawodników Bytomskiego Sportowego Klubu Taekwon-do „Sonso” 2025-10-27
- Rewelacyjny występ Karola Pietruszki na Mistrzostwach Świata Taekwon-do ITF 2025-10-13
- Prezydent pogratulował sukcesów zawodnikom Bytomskiego Sportowego Klubu Taekwon-do 2025-06-18
- Drugi medal Karola Pietruszki na Mistrzostwach Europy w Taekwon-do w Sarajewie 2025-04-28
- Karol Pietruszka brązowym medalistą Mistrzostw Europy Taekwon-do 2025-04-25
- Trzy medale mistrzostw Polski dla zawodników bytomskiego klubu Taekwon-do „Sonso” 2025-03-24
- Bytomianin wygrał w Pucharze Polski w Taekwon-do 2025-03-10