Medale bytomian w Taekwon-do
28 Marca 2022W weekend w Głubczycach odbyło się Grand Prix Polski Juniorów i Seniorów w Taekwon-do ITF. Bytomski Sportowy Klub Taekwon-do ,,Sonso'' zdobył cztery medale: dwa złote i dwa srebrne.
Dawid Oczkowski zdominował kategorię juniora i wywalczył złoty medal w konkurencji układów formalnych oraz srebrny medal w konkurencji technik specjalnych, natomiast Karolina Kasprzyk wywalczyła srebro w konkurencji walk do 50 kg juniorek. W drugim dniu turnieju podczas zmagań seniorów Oczkowski wygrał ze starszymi od siebie zawodnikami i zdobył złoto w układach formalnych seniorów.


Podobne wiadomości:
- Prezydent pogratulował zawodnikom i trenerowi Taekwon-do 2026-05-26
- Karol Pietruszka z dwoma medalami Mistrzostw Europy i dużym wyróżnieniem 2026-04-20
- Prezydent złożył gratulacje zawodnikom i trenerowi Taekwon-do 2025-12-17
- Kolejne medale zawodników Bytomskiego Sportowego Klubu Taekwon-do „Sonso” 2025-11-24
- Złote medale zawodników Bytomskiego Sportowego Klubu Taekwon-do „Sonso” 2025-10-27
- Rewelacyjny występ Karola Pietruszki na Mistrzostwach Świata Taekwon-do ITF 2025-10-13
- Bytomianin wygrał turniej „Best of the Best International'' w Szwecji w taekwondo 2025-09-08
- Prezydent pogratulował sukcesów zawodnikom Bytomskiego Sportowego Klubu Taekwon-do 2025-06-18
- Drugi medal Karola Pietruszki na Mistrzostwach Europy w Taekwon-do w Sarajewie 2025-04-28
- Karol Pietruszka brązowym medalistą Mistrzostw Europy Taekwon-do 2025-04-25