Magdalena Fręch w świetnej formie
7 Września 2021Aktualna mistrzyni Polski Magdalena Fręch rewelacyjnie radzi sobie również na kortach poza granicami naszego kraju. W Pradze nasza tenisistka odniosła pewne zwycięstwo w turnieju ITF 60k pokonując w finale imprezy Terezę Smitkovą 6:2, 6:1. Dzięki wygranej polska tenisistka jest coraz bliżej rankingowego „TOP 100”.
.jpg?1630996180405)
Magdalena Fręch w stolicy Czech spisywała się doskonale od samego początku, bowiem w tym tygodniu nie oddała rywalkom nawet seta. Najwyżej rozstawiona tenisistka pokonała kolejno Czeszkę Jesikę Maleckovą 7:5, 6:1; Rumunkę Alexandrę Ignatik 7:6 (7-3), 6:3; Czeszkę Lindę Noskovą 7:6 (8-6), 6:2 oraz Francuzkę Diane Parry 6:3, 6:3.
W niedzielnym, 5 września finale zawodniczka Górnika Bytom wygrała z Czeszką Terezą
Smitkovą 6:2, 6:1.
Podobne wiadomości:
- 330 tys. zł dla bytomskich klubów sportowych 2026-01-21
- Świetny początek Magdaleny Fręch w Australian Open 2026 2026-01-19
- Miasto Bytom wysoko w rankingu sportu młodzieżowego 2026-01-16
- Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów i Juniorek w Bytomiu rozstrzygnięte 2026-01-09
- ITF W50 w Selva Gardenie – 33. tytuł deblowy Weroniki Falkowskiej 2025-12-06
- W poniedziałek na kortach w Bytomiu rozpocznie się prestiżowy kobiecy turniej tenisowy 2025-08-21
- Marcelina Podlińska z kolejnym tytułem w turnieju ITF 2025-08-11
- Znamy najlepszych tenisistów i tenisistki Memoriału im. Jacka Widawskiego 2025-07-27
- ITF J300 Juniors Open Polska w Bytomiu – znamy zwycięzców w deblu 2025-07-26
- Legendarna Venus Williams bez szans w starciu z Magdaleną Fręch 2025-07-25