Strona główna/Aktualności/Łowili ryby całą dobę

Łowili ryby całą dobę

24 Maja 2026

Kolejny raz fani łowienia ryb spotkali się w Łagiewnikach, aby rywalizować ze sobą o tytuł najlepszych wędkarzy. Podczas XV Drużynowego 24-godzinnego Maratonu Spławikowego na stawie Amendy do rywalizacji stanęło 13 drużyn.

Druzyna Bluzy - Bro z pucharem za pierwsze miejsce

Impreza rozpoczęła się w piątek wieczorem, a wędkarze łowili ryby przez 24 godziny. Łącznie złowili ich prawie 950 kilogramów. Największą rybę podczas zawodów złowił zespół Leszcze. Z wody wyciągnęli ważącego prawie 7 kg jesiotra.

Pierwsze miejsce zajęła drużyna Bluzy –Bro, łowiąc ponad 150 kg ryb. Na drugim miejscu z wynikiem 12,260 znalazła się drużyna Zestaw Wędkarski PL. Trzecie miejsce na podium zajął team Leszcze (117,391 kg). Imprezę honorowym patronatem objął prezydent Mariusz Wołosz.

Podobne wiadomości:

do góry