• język migowy
  • BIP
Strona główna/Aktualności/Kolejny etap prac na ul. Mochnackiego oraz utrudnienia na (..)

Kolejny etap prac na ul. Mochnackiego oraz utrudnienia na ul. Hlonda

24 Października 2019
Kierowców korzystających z ul. Hlonda /osiedle gen. Jerzego Ziętka/ oraz ul. Mochnackiego /Szombierki/ czekają w najbliższym czasie kolejne utrudnienia drogowe. Prosimy o zachowanie ostrożności i dostosowanie się do zmienionej organizacji ruchu.

25 października od 8.00 do 17.00 obowiązywać będzie zmieniona organizacja ruchu na ul. Hlonda przy nr 77,79,81. W związku z realizacją prac związanych z remontem schodów wejściowych do budynków nr 77,79,81 zostanie wprowadzony zakaz ruchu pojazdów oraz pieszych. Ruch pojazdów zostanie wyłączony z ruchu na odcinku od wjazdu z ul. Hlonda, aż do wysokości budynku nr 93, natomiast ruch pieszych zostanie zamknięty na chodniku zlokalizowanym wzdłuż wyżej wymienionych budynków. Ruch pieszy od i do wyjść z budynku nadzorowany będzie przez osoby uprawnione.

Z kolei od poniedziałku, 28 października wprowadzony zostanie drugi etap robót związanych z przebudową ul. Mochnackiego w Bytomiu-Szombierkach. Zmiany tymczasowej organizacji ruchu będą obejmować wprowadzenie ruchu jednokierunkowego na ul. Mochnackiego od wysokości posesji nr 2a w kierunku skrzyżowania z ul. Rostkowskiego-Karpacką. Z uwagi na brak możliwości wjazdu od strony skrzyżowania z ul. Rostkowskiego – Karpacką wykonawca wprowadzi trasę objazdową umożliwiającą dojazd do ul. Mochnackiego. Trasa poprowadzona będzie ulicami: Karpacką, Zabrzańską i Wyzwolenia.
do góry