• język migowy
  • BIP
Strona główna/Aktualności/Kolejna odsłona Parkobajtla i Parkogrania w Parku im. (..)

Kolejna odsłona Parkobajtla i Parkogrania w Parku im. Franciszka Kachla

17 Lipca 2022

Było coś dla dzieci, jak również starszych miłośników muzyki. Po raz pierwszy podczas tegorocznych wakacji w Parku im. Franciszka Kachla w ramach akcji „Parkobajtle” i „Parkogranie” odbyły się koncerty, które co roku cieszą się popularnością wśród bytomian.

Kolejna odsłona Parkobajtla i Parkogrania w Parku im. Franciszka Kachla

Parkogranie i Parkobajtle bedą nam towarzyszyć w każdą niedzielę, do końca wakacji. Dzisiaj dla najmłodszych w ramach koncertu „Zielono mi", usłyszeliśmy brzmienia na irlandzką nutę. Było kolorowo, żywiołowo i tanecznie razem z kolorową pacynką - Brunem i jego kolegą - Rupertem dzieci rozmawiały językiem sylab i wesołych wierszyków.

Kolejna odsłona Parkobajtla i Parkogrania w Parku im. Franciszka Kachla. Dzisiaj dla najmłodszych w ramach koncertu „Zielono mi", usłyszeliśmy brzmienia na irlandzką nutę (1) Kolejna odsłona Parkobajtla i Parkogrania w Parku im. Franciszka Kachla. Dzisiaj dla najmłodszych w ramach koncertu „Zielono mi
10

Kolejna odsłona Parkobajtla i Parkogrania w Parku im. Franciszka Kachla. Dzisiaj dla najmłodszych w ramach koncertu „Zielono mi", usłyszeliśmy brzmienia na irlandzką nutę

Z kolei pod wieczór dla miłośników muzyki operowej, usłyszeliśmy najpiękniejsze arie i duety znakomitych kompozytorów ze świata opery i operetki.

Warto dodać, że Parkogranie to już cykliczna impreza, która odbywa się zawsze w wakacje. W Parku im. Franciszka Kachla, w okolicach Stawu Północnego swój repertuar zaprezentuje jeszcze kilka zespołów. Goście imprezy będą mogli wsłuchać się w rytmy m.in. muzyki klasycznej, jazzu, szantów czy popu. Nie zabraknie również muzyki śląskiej.

Kolejna odsłona Parkobajtla i Parkogrania w Parku im. Franciszka Kachla (1) Kolejna odsłona Parkobajtla i Parkogrania w Parku im. Franciszka Kachla (1)
10

Kolejna odsłona Parkobajtla i Parkogrania w Parku im. Franciszka Kachla

Nowością w tym roku są spektakle oraz zajęcia muzyczne dla najmłodszych bytomian organizowane też w okolicach Stawu Północnego. W każdą niedzielę o godzinie 14:00 na najmłodszych czekać będzie spektakl wykonany przez grupę O!Teatr lub zajęcia „Maluchy w krainie dźwięku” - czyli muzyka ruch i zabawa.

Szczegółowy program dostępny jest na stronie Bytomskiego Centrum Kultury - Letnie Parkogranie oraz Parkobajtle

W Parku im. Franciszka Kachla w ramach akcji „Parkobajtle” i „Parkogranie” odbyły się koncerty, które co roku cieszą się popularnością wśród bytomian (1) W Parku im. Franciszka Kachla w ramach akcji „Parkobajtle” i „Parkogranie” odbyły się koncerty, które co roku cieszą się popularnością wśród bytomian (1)
10

W Parku im. Franciszka Kachla w ramach akcji „Parkobajtle” i „Parkogranie” odbyły się koncerty, które co roku cieszą się popularnością wśród bytomian

Podobne wiadomości:

do góry