• język migowy
  • BIP
Strona główna/Aktualności/Kogo zaprosić na Dni Bytomia? Rusza internetowe (..)

Kogo zaprosić na Dni Bytomia? Rusza internetowe głosowanie!

18 Listopada 2019

Do 1 grudnia bytomianie mogą wybrać artystę, którego chcieliby zaprosić do udziału w przyszłorocznych Dniach Bytomia. Muzycy, którzy w internetowym głosowaniu zdobędą najwięcej głosów, zostaną zaproszeni do udziału w obchodach święta miasta.

 

Choć do Dni Bytomia zostało jeszcze sporo czasu, to przygotowania do wydarzenia ruszają już teraz. Dlatego mieszkańcy mają 2 tygodnie, by pomóc organizatorom ułożyć program, zgodny z ich oczekiwaniami.

 

Dzięki zaangażowaniu mieszkańców, udało nam się wspólnie ułożyć program, który pozwolił zgromadzić 60 tys. osób na widowni podczas tegorocznych Dni Bytomia. Liczę na to, że sukces ten uda nam się powtórzyć także w przyszłym roku, dlatego zapraszam bytomian do wyrażenia swojej opinii w internetowym głosowaniu. Stwórzmy razem program przyszłorocznych Dni Bytomia – mówi prezydent Mariusz Wołosz.

 

Aby zagłosować, wystarczy wejść na stronę internetową www.dnimiasta.bytom.pl i oddać głos na jednego spośród 40 zaproponowanych wykonawców. Są wśród nich m.in. Margaret, Partycja Markowska, Miuosh, Kayah, Feel, Akcent, Blue Cafe czy Natalia Nykiel.

 

Każdy może oddać tylko 1 głos. Aby był on ważny, należy: wybrać artystę, podać imię i nazwisko, datę urodzenia, zatwierdzić oświadczenie i zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz zagłosować, klikając „Wyślij zgłoszenie”.

 

To czy dana gwiazda wystąpi na Dniach Bytomia uzależnione jest od liczby uzyskanych w internetowym plebiscycie głosów, kalendarza artysty oraz akceptacji warunków technicznych i finansowych. Jeśli zwycięzca plebiscytu nie będzie mógł wystąpić na Dniach Bytomia 2020, organizatorzy będą negocjować z kolejnym artystą z największą liczbą głosów.

 

Głosowanie potrwa od 18 listopada do 1 grudnia do północy, wyniki zostaną podane po weryfikacji przez komisję konkursową.

do góry