Kibice wybrali. Lew Olimpiok maskotką hokejowej sekcji BS Polonia Bytom
7 Czerwca 2023Do 31 maja na fanpage'u hokejowej Polonii trwało głosowanie na maskotkę. Kibice wybierali z trzech propozycji: Lew Olimpiok, Gołąb i Spartanin. Najwięcej głosów, bo blisko 500 uzyskała pierwsza z propozycji.
- Każdy poważny klub ma maskotkę, która ociepla wizerunek, jest elementem tożsamości klubu a dla najmłodszych kibiców dużą atrakcją podczas meczów i sportowych wydarzeń - tłumaczył pomysł Sławomir Kamiński, prezes spółki Bytomski Sport Polonia Bytom Sp. z o.o.
Lew Olimpiok uzyskał blisko 494 głosy, Gołąb 243, a Spartanin 200. Zwycięzca to maskotka doskonale znana kibicom piłkarskiej Polonii Bytom, ale w wersji hokejowej zamiast korków będzie miał łyżwy.
.jpg?1686121648812)
Podobne wiadomości:
- Znamy harmonogram przygotowań piłkarskiej Polonii Bytom przed nowym sezonem 2026-06-11
- Piłkarze wodni WTS Polonia Bytom z brązowymi medalami mistrzostw Polski 2026-06-03
- Bytomscy koszykarze awansowali na zaplecze ekstraklasy 2026-05-31
- O krok od awansu 2026-05-30
- Nasi na boisko. BS Polonia Bytom z dofinansowaniem 2026-05-28
- Koszykarzy Polonii Bytom czekają decydujące mecze o awans do pierwszej ligi 2026-05-21
- Porażka Polonii ze Śląskiem Wrocław 1:3 2026-05-17
- Koszykarze w finale play-off! 2026-05-16
- Komunikat BS Polonia Bytom w sprawie decyzji Komisji ds. Licencji Klubowych PZPN 2026-05-13
- Piłkarze wodni WTS Polonia Bytom Mistrzami Polski U17 2026-05-11