• BIP
Strona główna/Aktualności/Hat-trick Patryka Stefańskiego. Polonia gromi rywala

Hat-trick Patryka Stefańskiego. Polonia gromi rywala

30 Maja 2021

Podopieczni Kamila Rakoczego, piłkarze Polonii Bytom wysoko pokonali na wyjeździe, 29 maja Lechię Zielona Góra 4:1. Trzy bramki dla niebiesko - czerwonych zdobył Patryk Stefański. Dzięki zwycięstwo Poloniści umocnili się na pozycji wicelidera III ligi, grupy III.

Patryk Stefański do bramki gospodarzy trafił trzykrotnie, w 30., 59., i 82. minucie spotkania. Kolejną bramkę dla niebiesko-czerwonych zdobył Dominik Budzik w 72. minucie spotkania. Honorową bramkę dla Lechii zdobył Athenstadt w 69. minucie meczu.

Dzięki zwycięstwu 4:1 nad Lechią Zielona Góra i remisem Ślęzy Wrocław z Polonią Nysa 3:3, bytomski zespół umocnił się na pozycji wicelidera tabeli. Polonia Bytom ma na swoim koncie 74. punkty i bilans bramkowy 76:36 oraz bilans spotkań: 23 mecze wygrane, 5 zremisowanych oraz 4 porażki.

Kolejnym rywalem niebiesko-czerwonych będzie 2 czerwca o 18.00 zespół Rekordu Bielsko-Biała, który w tabeli III grupy III ligi zajmuje dobre 6. miejsce z 49. punktami na koncie.