• język migowy
  • BIP
Strona główna/Aktualności/Grały bytomskie drużyny

Grały bytomskie drużyny

19 Października 2020
Podopieczni Mariusza Puzio, hokeiści KH Polonia Bytom nadal są liderem I ligi. W weekend w dwóch spotkaniach odnieśli jedno zwycięstwo, pokonując Podhale Nowy Targ 7:3. Mimo porażki z UKS Niedźwiadki Sanok 2:4 utrzymali pozycję lidera. W weekend zwycięstwo odnieśli również piłkarze Szombierek Bytom, którzy oddalają się od strefy spadkowej.

Hokeiści Polonii Bytom po rozegraniu 11. spotkań mają na swoim koncie 27. punktów i bilans bramkowy 60:26. Kolejny mecz niebiesko-czerwoni zagrają dopiero 15 listopada, a to ze względu na przerwę regulaminową w rozgrywkach. Rywalem Polonii będzie zespół HK Opole.

W weekend grały również nasze piłkarskie zespoły – Szombierki i Polonia Bytom. Popularni Zieloni pod wodzą Marcina Molka odnieśli trzecie zwycięstwo z rzędu. Tym razem w ramach IV ligi pokonali na wyjeździe Unię Dąbrowa Górnicza 1:0 i po dwunastu spotkaniach zajmują z 14. punktami 12. miejsce w tabeli.

Z kolei występująca w III lidze Polonia Bytom przegrała na wyjeździe z Zagłębiem II Lubin 0:2. Porażki zanotowała również tenisowa drużyna 3S Polonia Bytom. Podopieczni Michała Napierały przegrali dwa spotkania z Dojlidami Białystok 0:3 oraz Energą Manekin Toruń 2:3. Po rozegraniu 10. meczów niebiesko-czerwoni mają na koncie 11. punktów i zajmują 10. miejsce w tabeli Superligi tenisa stołowego.
do góry