Gmina przejęła bezpośrednią opiekę nad bezdomnymi zwierzętami
19 Stycznia 2026Informacja, na którą wielu z Was czekało: dzisiaj od godz. 16:00 gmina przejęła bezpośrednią opiekę nad bezdomnymi zwierzętami. Zmieniamy zamki, w schronisku rozpoczyna się inwentaryzacja. Zwierzęta mają zapewnioną opiekę, ubraliśmy je w ciepłe kamizelki, które przekazała schronisku Doda, zabezpieczyliśmy budy i kojce.

Trwa akcja adopcyjna. Włączyli się w nią radni i społecznicy ze stowarzyszeń zajmujących się opieką nad zwierzętami. Dziś swój dom znalazło 5 psów i 7 kotów.
Dotychczasowa strona internetowa, fanpage, adres e-mail i numer telefonu schroniska są nieaktualne. Od jutra kontakt ze schroniskiem będzie możliwy pod numerem telefonu: 661 432 055 i adresem e-mail: Jeśli chcecie pomóc – napiszcie pod powyższy adres, jak możecie się zaangażować i zostawcie swój numer telefonu.
Gmina przejęła bezpośrednią opiekę nad bezdomnymi zwierzętami
Podobne wiadomości:
- Projekt OZE Bytom po kontroli Izby Administracji Skarbowej. Audytorzy wydali pozytywną ocenę 2026-05-14
- Szkolenie dla nowych kocich wolontariuszy 2026-05-01
- Po pierwsze – dobrostan zwierząt 2026-04-26
- Schronisko ma nowy stół groomerski 2026-04-24
- Kociarnia z nowym wyposażeniem 2026-03-27
- Schronisko dla Bezdomnych zwierząt ma nową szefową 2026-03-25
- Specjalistyczna pralka oraz suszarka bębnowa już na wyposażeniu bytomskiego schroniska 2026-02-27
- Wolontariusze po szkoleniu 2026-02-16
- Psy ze schroniska kolejny raz wyszły na spacer z mieszkańcami Bytomia 2026-02-07
- Ze schroniska do kochającego domu. Ruszyły adopcje 2026-02-03