Efektowna wygrana koszykarzy
11 Grudnia 2021Podopieczni Mariusza Bacika pokonali dziś w Hali na Skarpie MCKS Czeladź 105:68. Najskuteczniejszym zawodnikiem został Paweł Jurczyński, który zdobył 35 punktów, w tym aż dziewięciokrotnie trafiał zza linii 3 punktów.
Niebiesko-czerwoni prezentują w ostatnim czasie fantastyczną formę. Dzisiejsza potyczka była szóstą wygraną z rzędu, podczas której nasi gracze zdobyli ponad sto punktów.
Po dzisiejszym spotkaniu BS Polonia Bytom jest liderem grupy C II ligi. Kolejne zawody poloniści zagrają na wyjeździe w Gliwicach. A już 22 grudnia będzie można ich zobaczyć ponownie w bytomskiej Hali na Skarpie. O godzinie 18.00 zmierzą się z KK UR Bozza Kraków.
Podobne wiadomości:
- Piłkarze wodni WTS Polonia Bytom z brązowymi medalami mistrzostw Polski 2026-06-03
- Bytomscy koszykarze awansowali na zaplecze ekstraklasy 2026-05-31
- O krok od awansu 2026-05-30
- Nasi na boisko. BS Polonia Bytom z dofinansowaniem 2026-05-28
- Koszykarzy Polonii Bytom czekają decydujące mecze o awans do pierwszej ligi 2026-05-21
- Porażka Polonii ze Śląskiem Wrocław 1:3 2026-05-17
- Koszykarze w finale play-off! 2026-05-16
- Komunikat BS Polonia Bytom w sprawie decyzji Komisji ds. Licencji Klubowych PZPN 2026-05-13
- Piłkarze wodni WTS Polonia Bytom Mistrzami Polski U17 2026-05-11
- Bytomscy koszykarze w półfinale 2026-05-02