Dobre wyniki karateków oraz powołanie do kadry
18 Maja 2021W weekend zawodnicy bytomskiego klubu Stasiak Dojo zdobyli medale w ogólnopolskim turnieju a Wioleta Wilczak została powołana do reprezentacji Polski.
W sobotę, 15 maja w Wojniczu odbył się III Memoriał „Cichociemnych" Spadochroniarzy Armii Krajowej w Wojniczu. W turnieju wzięło udział 307 zawodników z całego kraju.
Złoto i srebro
Stasiak Dojo reprezentowali Justyna Majkut, Alicja Podstawska, Maja Kędzior, Dawid Kędzior i Mateusz Skrzypczyk. Dwóch zawodników stanęło na podium. Majkut zwyciężyła w kategorii do 65 kg wśród juniorów, a Alicja Podstawka srebro do 35 kg w rywalizacji dzieci.

Wystartuje w Gruzji
Dobre wieści napłynęły również ze sztabu reprezentacji Polski. Wioleta Wilczak otrzymała powołanie do Mistrzostw Europy Karate w konkurencji kata, które zaplanowane są na 26-27 czerwca w Tbilisi w Gruzji.

Podobne wiadomości:
- Sukcesy bytomskich karateków podczas XXXVII Mistrzostw Polski w Karate Tradycyjnym 2026-06-08
- Młody Bytomianin wicemistrzem Europy w karate 2026-05-18
- Sukcesy młodych bytomskich karateków 2026-05-13
- Młody bytomski karateka wicemistrzem Polski 2026-04-16
- Karatecy rywalizowali w Szombierkach 2026-04-13
- Śląskie święto karateków - Silesia Cup 2026 coraz bliżej 2026-04-09
- Karateka Patryk Jonak drugi w Hiszpanii 2026-04-01
- Prezydent pogratulował młodym bytomskim karatekom 2026-03-09
- Sukcesy bytomskich dżudoków i karateki 2026-02-09
- Karateka Patryk Jonak wygrał Puchar Europy w Bukareszcie 2025-12-08