• język migowy
  • BIP
Strona główna/Aktualności/Bytomski charakter. Polonia Bytom wygrywa w doliczonym (..)

Bytomski charakter. Polonia Bytom wygrywa w doliczonym czasie gry

25 Marca 2022

Piłkarze Polonii Bytom rozegrali kolejne spotkanie w ramach rozgrywek III ligi. W piątek 25 marca na stadionie miejskim przy ul. Frycza Modrzewskiego podejmowali zespół Carina Gubin, wygrywając po bardzo zaciętym meczu 2:1. Bramkę na wagę zwycięstwa w doliczonym czasie gry zdobył Norbert Radkiewicz.

Polonia Bytom wygrywa w doliczonym czasie gry

Mecz na Frycza Modrzewskiego świetnie rozpoczęli goście, którzy po rzucie karnym w 4. minucie meczu prowadzili 1:0. Do wyrównania jeszcze przed przerwą doprowadził Orest Tkaczuk. Z kolei druga połowa również była bardzo wyrównana, jednak to Poloniści ostatecznie zadali cios drużynie gości w doliczonym czasie gry. W 94. minucie meczu Norbert Radkiewicz zdobył swojego premierowego gola w tym sezonie, zapewniając swojej drużynie komplet punktów.

Bytomski charakter. Polonia Bytom wygrywa w doliczonym czasie gry (1) Bytomski charakter. Polonia Bytom wygrywa w doliczonym czasie gry (1)
10

Po dzisiejszym zwycięstwie Polonia Bytom awansowała na fotel wicelidera grupy III, III ligi. Niebiesko-czerwoni mają na swoim koncie 42. punkty i bilans bramkowy 34:19.

Warto dodać, że 26 marca z kolei swój mecz rozegrają u siebie piłkarze Szombierek Bytom, którzy podejmują rywala zza między, czyli Ruch Radzionków. Początek spotkania o 15.30 przy Frycza Modrzewskiego.

W weekend ostatni mecz rundy zasadniczej rozegrają 26 marca o 19:00 w Hali na Skarpie podopieczni Mariusza Bacika. Ich rywalem będzie zespół GTK Sodrew AZS II Gliwice. Warto dodać, że nasi koszykarze są już pewni pierwszego miejsca w grupie C II ligi, z którego przystąpią do rozgrywek play-off.