Bytomscy koszykarze powalczą o awans i brązowy medal
14 Maja 2022Podopieczni Mariusza Bacika nadal mają szansę na awans do Suzuki I Liga Mężczyzn. Warunkiem jest jednak pokonanie w meczu o brązowy medal drużyny AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice. Pierwsze spotkanie obydwu zespołów zaplanowano już 18 maja o 18:00 w Hali na Skarpie w Bytomiu - Szombierkach.

Nasi koszykarze liczą jak zawsze na gorący doping, a my zachęcamy do zakupu biletów na to spotkanie online poprzez aplikację www.kupbilet.pl
W drugoligowej rywalizacji pozostała już tylko jedna przepustka na zaplecze męskiej ekstraklasy. Pozostałe dwa wywalczyła KK Polonia Warszawa, która w półfinale dwukrotnie pokonała drużynę z Katowic oraz zespół Enea Basket Poznań, który okazał się lepszy od zespołu z Bytomia. Podopieczni trenera Mariusza Bacika i AZS AWF Mickiewicz będą zatem rywalizować w lokalnych derbach ostatniej szansy na awans. W trwających rozgrywkach obydwie drużyny spotkały się już dwukrotnie i pokonały się nawzajem we własnych halach.
Liczymy, że nasi koszykarze odniosą dwa zwycięstwa nad zespołem z Katowic i w przyszłorocznych rozgrywkach będziemy mogli oglądać w Bytomiu zmagania naszej drużyny koszykarskiej na parkietach Suzuki I Liga Mężczyzn.
Zapraszamy w środę, 18 maja o 18:00 do Hali na Skarpie przy ul. Frycza Modrzewskiego w Bytomiu - Szombierkach.

Podobne wiadomości:
- Bytomscy koszykarze awansowali na zaplecze ekstraklasy 2026-05-31
- O krok od awansu 2026-05-30
- Nasi na boisko. BS Polonia Bytom z dofinansowaniem 2026-05-28
- Koszykarzy Polonii Bytom czekają decydujące mecze o awans do pierwszej ligi 2026-05-21
- Koszykarze w finale play-off! 2026-05-16
- Komunikat BS Polonia Bytom w sprawie decyzji Komisji ds. Licencji Klubowych PZPN 2026-05-13
- Hokejowa reprezentacja Polski w Bytomiu pokonała silną Francję. Trener powołał bytomian na MŚ 2026-04-30
- Bytomscy koszykarze niepokonani 2026-04-25
- Bytomscy koszykarze w ćwierćfinale play-off. Gramy dalej o awans! 2026-04-17
- Bytomscy koszykarze niepokonani 2026-04-11