Strona główna/Aktualności/Bytomscy koszykarze niepokonani

Bytomscy koszykarze niepokonani

25 Kwietnia 2026

W 1/4 finału play offu 2. Ligi Koszykówki Mężczyzn koszykarze BS Polonii Bytom pokonali na swoim parkiecie KS Kosz Ciepłomax Kompaktowy Pleszew. Mecz zakończył się wynikiem 81:63, a walkę o zwycięstwo naszych oglądało ponad 700 kibiców.

Najwięcej trafień zaliczyli Michał Medes i Jarosaw Giżyński, którzy w sobotnim spotkaniu zdobyli po 17 punktów. Rewelacyjnie spisał się też Krzysztof Wąsowicz trafiając 10 razy  i Wojciech Zub z 8. punktami na koncie. Końcowy wynik to oczywiście efekt doskonałego przygotowania i gry całego zespołu.

Drugie ćwierćfinałowe spotkanie BS Polonia Bytom rozegra już 1 maja w Pleszewie.  

Mecz koszykówki BS Polonia Bytom - Kosz Ciepłomax Kompaktowy Pleszew (1) Mecz koszykówki BS Polonia Bytom - Kosz Ciepłomax Kompaktowy Pleszew (1)
7

Mecz koszykówki BS Polonia Bytom - Kosz Ciepłomax Kompaktowy Pleszew

Podobne wiadomości:

do góry