Bytomscy koszykarze liderem tabeli
21 Października 2021Czwarte zwycięstwo odnieśli podopieczni Mariusza Bacika, koszykarze BS Polonia Bytom, którzy w środę, 20 października pokonali w Hali na Skarpie KKS Ragor Tarnowskie Góry 82:77. Zwycięstwo pozwoliło awansować naszemu zespołowi na fotel lidera grupy C, II ligi koszykarskiej.

Wczorajszy mecz był bardzo wyrównany, a o zwycięstwo obydwie drużyny walczyły do samego końca. Dzięki minimalnej przewadze, jaką wypracowali sobie nasi koszykarze udało im się odnieść cenne zwycięstwo nad zespołem z Tarnowskich Gór, który do tej pory był zespołem bez porażki.
Po rozegraniu pięciu spotkań, drużyna BS Polonia Bytom ma na koncie 9. punktów i najlepszy bilans małych punktów, dzięki czemu zajmuje fotel lidera II ligi, grupy C. Kolejnym rywalem niebiesko-czerwonych będzie 30 października w Hali na Skarpie zespół Basket Hills Bielsko-Biała.
Podobne wiadomości:
- Bytomscy koszykarze awansowali na zaplecze ekstraklasy 2026-05-31
- Nasi na boisko. BS Polonia Bytom z dofinansowaniem 2026-05-28
- Koszykarzy Polonii Bytom czekają decydujące mecze o awans do pierwszej ligi 2026-05-21
- Koszykarze w finale play-off! 2026-05-16
- Komunikat BS Polonia Bytom w sprawie decyzji Komisji ds. Licencji Klubowych PZPN 2026-05-13
- Hokejowa reprezentacja Polski w Bytomiu pokonała silną Francję. Trener powołał bytomian na MŚ 2026-04-30
- Bytomscy koszykarze niepokonani 2026-04-25
- Bytomscy koszykarze w ćwierćfinale play-off. Gramy dalej o awans! 2026-04-17
- Bytomscy koszykarze niepokonani 2026-04-11
- W piątek w Bytomiu rozpocznie się prestiżowy międzynarodowy turniej TAURON Minihockey Cup 2026 2026-04-09