Bytomscy hokeiści przystępują do play-off z pozycji lidera tabeli
29 Stycznia 2023Zakończyła się runda zasadnicza Młodzieżowej Hokej Ligi/I Ligi, w której podopieczni Mariusza Puzio zajęli pierwsze miejsce, zdobywając 69 punktów z bilansem bramkowym 188-62. Taki wynik dał pozycję lidera zespołowi BS Polonia Bytom, który w marcu przystąpi do gry w play-offach.

W weekend na zakończenie rundy zasadniczej nasi hokeiści pokonali w sobotę 28 stycznia na wyjeździe MKS Sokoły Toruń 6:2, zaś dzisiaj 29 stycznia rozgromili na wyjeździe GKS Stoczniowiec Gdańsk aż 13:1.
W tabeli zespół Polonii Bytom wyprzedził drużynę SMS PZHL Katowice oraz UKH Unię Oświęcim, która zajęła trzecią lokatę w tabeli. Bytomscy hokeiści byli najskuteczniejszymi strzelcami w rundzie zasadniczej, zdobywając aż 188 bramek.
Play-offy rozpoczną się 1 marca. W ćwierćfinale niebiesko-czerwoni zmierzą się z MMKS Podhale Nowy Targ. Rywalizacja będzie toczyć się do dwóch zwycięstw. Finały zaplanowane są na 15 marca.
Podobne wiadomości:
- Hokejowa reprezentacja Polski w Bytomiu pokonała silną Francję. Trener powołał bytomian na MŚ 2026-04-30
- W Bytomiu zakończył się prestiżowy turniej TAURON Minihockey 2026 2026-04-13
- W piątek w Bytomiu rozpocznie się prestiżowy międzynarodowy turniej TAURON Minihockey Cup 2026 2026-04-09
- Bytomscy hokeiści walczą o miejsce w kadrze na mistrzostwa świata 2026-04-07
- Turniej Wielkanocny o Puchar Tadeusza Nikodemowicza 2026-04-06
- Prezydent pogratulował drużynie Polonii, złotym medalistom w hokeju na lodzie 2026-03-31
- Na bytomskim lodowisku o tytuł walczą najzdolniejsi hokeiści w Polsce 2026-03-25
- Bytomskie hokeistki o krok od złotego medalu 2026-03-22
- Bytomskie hokeistki na drodze do kolejnego złotego medalu 2026-03-21
- Hokejowa wiosna w Bytomiu. Polacy zagrają z Francją! 2026-03-20