Brązowe medale juniorek i juniorów Górnika Bytom
17 Października 2023Młodzi tenisiści i tenisistki Górnika Bytom mają za sobą udane występy w Drużynowych Mistrzostwach Polski w Kozerkach i Szczecinie. W obydwu imprezach nasi młodzi reprezentanci wywalczyli brązowe medale.

Juniorki pod wodzą Agaty Borgman po przegranej w półfinale z zespołem GAT Gdańsk 2:4, pokonały w meczu o brązowy medal Cabańskie Centrum Sportu 4:2. Nasze dziewczyny zagrały w składzie: Olivia Bergler, Zuzanna Bednarz, Sara Husar, Valerie Hutkova i Pola Kasprzak.

Z kolei podopieczni Adriana Sobczaka również musieli uznać wyższość rywala w półfinale, przegrywając z SKT/Promasters Szczecin, jednak w meczu o brązowy krążek 4:2 wygrali z BKT Advantage Bielsko - Biała. Drużyna juniorów Górnika Bytom zagrała w składzie: Jakub Włodarczyk, Nikodem Barcik, Jakub Hulbój, Marcel Weiner i Marcin Żarski.
Podobne wiadomości:
- 330 tys. zł dla bytomskich klubów sportowych 2026-01-21
- Świetny początek Magdaleny Fręch w Australian Open 2026 2026-01-19
- Miasto Bytom wysoko w rankingu sportu młodzieżowego 2026-01-16
- Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów i Juniorek w Bytomiu rozstrzygnięte 2026-01-09
- ITF W50 w Selva Gardenie – 33. tytuł deblowy Weroniki Falkowskiej 2025-12-06
- W poniedziałek na kortach w Bytomiu rozpocznie się prestiżowy kobiecy turniej tenisowy 2025-08-21
- Marcelina Podlińska z kolejnym tytułem w turnieju ITF 2025-08-11
- Znamy najlepszych tenisistów i tenisistki Memoriału im. Jacka Widawskiego 2025-07-27
- ITF J300 Juniors Open Polska w Bytomiu – znamy zwycięzców w deblu 2025-07-26
- Legendarna Venus Williams bez szans w starciu z Magdaleną Fręch 2025-07-25