Strona główna/Aktualności/Awaria ogólnopolska systemu CEPIK. System już działa

Awaria ogólnopolska systemu CEPIK. System już działa

3 Lutego 2026

11:10

EDIT: System CEPIK już działa

10:50

Uwaga! W związku z ogólnopolską awarią systemu Centralnej Ewidencji Pojazdów i Kierowców aktualnie mieszkańcy nie mogą załatwić spraw realizowanych przez Wydział Komunikacji Urzędu Miejskiego w Bytomiu. W związku z tym nie działa także system kolejkowy do Wydziału Komunikacji. O zmianach związanych z funkcjonowaniem systemu CEPIK będziemy informować na bieżąco. Trwają prace nad przywróceniem działania ogólnopolskich systemów informatycznych.

Podobne wiadomości:

do góry