Awaria ogólnopolska systemu CEPIK. System już działa
3 Lutego 202611:10
EDIT: System CEPIK już działa
10:50
Uwaga! W związku z ogólnopolską awarią systemu Centralnej Ewidencji Pojazdów i Kierowców aktualnie mieszkańcy nie mogą załatwić spraw realizowanych przez Wydział Komunikacji Urzędu Miejskiego w Bytomiu. W związku z tym nie działa także system kolejkowy do Wydziału Komunikacji. O zmianach związanych z funkcjonowaniem systemu CEPIK będziemy informować na bieżąco. Trwają prace nad przywróceniem działania ogólnopolskich systemów informatycznych.
Podobne wiadomości:
- Awaria ogólnopolska systemu CEPIK. Edit: System już działa 2026-04-03
- Awaria ogólnopolskich systemów CEPIK i ŹRÓDŁO. Edit: Systemy już działają 2026-02-18
- Awaria ogólnopolskich systemów CEPIK i ŹRÓDŁO 2024-04-15
- Awaria ogólnopolskich systemów CEPIK i ŹRÓDŁO - aktualizacja 2023-08-17
- Awaria systemu CEPIK 2023-07-14
- Awaria systemu CEPIK usunięta 2023-05-19
- Awaria Systemu CEPIK 2021-02-15