Awanse dla bytomskich nauczycieli
23 Stycznia 202612 nauczycielek i nauczycieli z Bytomia otrzymało w czwartek 22 stycznia akty mianowania na wyższy stopień zawodowy. Awanse wręczył pedagogom prezydent Mariusz Wołosz.
Aby uzyskać tytuł nauczyciela mianowanego, dotychczasowi nauczyciele kontraktowi musieli zdawać specjalny egzamin przed komisjami powołanymi przez prezydenta. Do egzaminu przystąpili zarówno nauczyciele poszczególnych przedmiotów. Wszyscy, którzy przystąpili do egzaminu zdali go pomyślnie.
Prezydent dziękował nauczycielom za poświęcenie i wkład w rozwój młodego pokolenia, a także złożył wyróżnionym życzenia wytrwałości i dalszych sukcesów zawodowych.
Podobne wiadomości:
- Awanse zawodowe dla nauczycieli 2026-01-16
- Awanse dla bytomskich nauczycieli 2023-12-29