Awanse dla bytomskich nauczycieli
15 Września 202565 pedagogów z Bytomia otrzymało od zastępcy prezydenta Bytomia Adama Frasa akt mianowania na wyższy stopień zawodowy. Uroczystość wręczenia aktów mianowania odbyła się w poniedziałek 15 września w sali sesyjnej Urzędu Miejskiego.

Zastępca prezydenta wręczył akt mianowania 65 nauczycielkom i nauczycielom. Aby uzyskać tytuł nauczyciela mianowanego, dotychczasowi nauczyciele kontraktowi musieli zdawać specjalny egzamin przed komisjami powołanymi przez prezydenta. Wszyscy, którzy przystąpili do egzaminu zdali go pomyślnie.
Wręczając nagrody, zastępca prezydenta Bytomia Adam Fras, dziękował nauczycielom za poświęcenie i wkład w rozwój młodego pokolenia, a także złożył życzenia wytrwałości i dalszych sukcesów zawodowych.
Podobne wiadomości:
- Prezydent wręczył awanse nauczycielom 2023-09-19