• język migowy
  • BIP
Strona główna/Dla mieszkańca/Środowisko/Program Ograniczenia Niskiej Emisji

Program Ograniczenia Niskiej Emisji

Znaleziono wiadomości: 20.

kanał
RSS
Nabór uzupełniający wniosków o udział jednoro
Nabór uzupełniający wniosków o udział jednorodzinnych budynków w PONE

Nabór uzupełniający wniosków o udział jednorodzinnych budynków w PONE 29/07/2022

Zostanie przeprowadzony nabór uzupełniający wniosków o udział jednorodzinnych budynków w Programie Ograniczenia Niskiej Emisji na terenie Gminy Bytom w zakresie wymiany źródeł ciepła oraz w zakresie odnawialnych źródeł energii.

Nabór wniosków do PONE do końca maja
Nabór wniosków do PONE do końca maja

Nabór wniosków do PONE do końca maja 23/05/2022

Do 31 maja do 17.30 potrwa nabór wniosków składanych na dofinansowanie do wymiany źródeł ciepła oraz montażu ogniw fotowoltaicznych w budynkach jednorodzinnych oraz w lokalach i budynkach wielorodzinnych, realizowanych w ramach Programu Ograniczenia Niskiej Emisji.

Ogłoszenie dotyczące zamknięcia naboru wniosków w ramach PONE

Ogłoszenie dotyczące zamknięcia naboru wniosków w ramach PONE 12/05/2022

Ogłoszenie dotyczące zamknięcia naboru wniosków  na dofinansowanie do wymiany źródeł ciepła oraz montażu ogniw fotowoltaicznych w budynkach jednorodzinnych oraz w lokalach i budynkach wielorodzinnych, realizowanych w ramach Programu Ograniczenia Niskiej Emisji dla Gminy Bytom.

Pompa ciepła? Fotowoltaika? Sprawdź, który wari
Pompa ciepła? Fotowoltaika? Sprawdź, który wariant dofinansowania jest jeszcze dostępny

Pompa ciepła? Fotowoltaika? Sprawdź, który wariant dofinansowania jest jeszcze dostępny 2/05/2022

Są jeszcze wolne miejsca w Programie Ograniczania Niskiej Emisji, w ramach którego można składać wnioski na wymianę starego systemu ogrzewania. To informacja dla tych mieszkańców, którzy są na etapie planowania wymiany przestarzałych pieców na ogrzewanie proekologiczne.

Uwaga mieszkańcy! Punkt PONE nieczynny 18 kwietni
Uwaga mieszkańcy! Punkt PONE nieczynny 18 kwietnia i 2 maja

Uwaga mieszkańcy! Punkt PONE nieczynny 18 kwietnia i 2 maja 15/04/2022

Uwaga mieszkańcy! Punkt Obsługi Klientów (POK) znajdujący się w pokoju nr 110a w Urzędzie Miejskim w Bytomiu w ramach realizacji Programu Ograniczenia Niskiej Emisji dla Gminy Bytom na rok 2022 będzie zamknięty w dniach: 18 kwietnia /poniedziałek/ oraz 2 maja /poniedziałek/.

Weryfikacja wniosków złożonych w ramach Program
Weryfikacja wniosków złożonych w ramach Programu Ograniczenia Niskiej Emisji

Weryfikacja wniosków złożonych w ramach Programu Ograniczenia Niskiej Emisji 30/03/2022

W Bytomiu trwa realizacja Programu Ograniczenia Niskiej Emisji. Przedstawiamy aktualne dane w zakresie między innymi ilości złożonych wniosków czy też wolnych miejsc w podziale na warianty proekologicznych inwestycji - lista wniosków zakwalifikowanych do PONE w Bytomiu - sprawdź aktualny stan.

Ruszył nabór do Programu Ograniczenia Niskiej Em
Ruszył nabór do Programu Ograniczenia Niskiej Emisji

Ruszył nabór do Programu Ograniczenia Niskiej Emisji 21/03/2022

W poniedziałek, 21 marca ruszyła nowa edycja Programu Ograniczenia Niskiej Emisji dla Gminy Bytom. Nabór wniosków na dofinansowanie do wymiany źródeł ciepła oraz montażu ogniw fotowoltaicznych w budynkach jednorodzinnych oraz w lokalach i budynkach wielorodzinnych.

Nabór na wykonawców w ramach realizacji PONE 2022

Nabór na wykonawców w ramach realizacji PONE 2022 11/03/2022

Urząd Miejski w Bytomiu wraz z Operatorem Programu firmą Ekoscan Innowacja i Rozwój Sp. z o. o. informują, że w związku z realizacją Programu Ograniczenia Niskiej Emisji dla Gminy Bytom, istnieje możliwość składania ofert przez wykonawców chcących świadczyć swoje usługi w ramach przedmiotowego programu.

21 marca rusza nabór do PONE
21 marca rusza nabór do PONE

21 marca rusza nabór do PONE 10/03/2022

Trwają przygotowania do nowej edycji Programu Ograniczenia Niskiej Emisji dla Gminy Bytom. Nabór wniosków na dofinansowanie do wymiany źródeł ciepła oraz montażu ogniw fotowoltaicznych w budynkach jednorodzinnych oraz w lokalach i budynkach wielorodzinnych, ruszy 21 marca.

Wsparcie w walce z niską emisją
Wsparcie w walce z niską emisją

Wsparcie w walce z niską emisją 24/01/2022

Podczas poniedziałkowej sesji Rady Miejskiej w Bytomiu radni podjęli uchwałę w sprawie zaciągnięcia pożyczki w Wojewódzkim Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach na realizację Programu Ograniczenia Niskiej Emisji w Bytomiu w 2022 roku. Celem programu jest likwidacja nieekologicznych źródeł ogrzewania w Bytomiu.

do góry