Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
22 stycznia 2020, Anastazy, Wincenty, Wiktor

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Chcesz wiedzieć co się dzieje w mieście? Zajrzyj do kalendarza imprez miejskich

Szczegółowy kalendarz imprez i wydarzeń miejskich, jakie odbywają się w Bytomiu dostępny jest już w zakładce „Kultura” i „Sport” na miejskiej stronie internetowej. W kalendarzu znajdziecie nie tylko gdzie i kiedy odbywa się interesująca Was impreza, ale również jej organizatora.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

Zwycięstwo Szombierek

Zwycięstwo Szombierek Data publikacji: 11 sierpnia 2019Udana inauguracja sezonu w wykonaniu popularnych „Zielonych”. Podopieczni Janusza Kluge pokonali Wartę Zawiercie. Wczorajszy mecz był pierwszym sprawdzianem w tym sezonie dla GKSu.

Goście postawili wysoko poprzeczkę, jednak zabrakło im szczęścia m.in. dwukrotnie trafili w słupek bramki bronionej przez Latkę. Końcówka spotkania należała do miejscowych. Po dwóch asystach Kamila Moritza piłkę do bramki zawiercian skierowali Remigiusz Malicki i Szymon Cichecki. Po końcowym gwizdku ze zwycięstwa cieszyli się piłkarze z Bytomia.

SZOMBIERKI - WARTA ZAWIERCIE 2:0(0:0)
Bramki: 71' Malicki 1:0, 75' Cichecki 2:0

Autor:

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.