Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
06 sierpinia 2020, Slawa, Jakub, Stefan

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

Zwycięstwa bytomskich hokeistów i tenisistów stołowych

Zwycięstwa bytomskich hokeistów i tenisistów stołowych Data publikacji: 13 stycznia 2020Hokeiści KH Polonia Bytom oraz tenisiści 3S Polonia Bytom ostatni weekend mogą zaliczyć do bardzo udanych. Podopieczni Mariusza Puzio w rozgrywkach I ligi hokejowej odnieśli dwa zwycięstwa, a nasi tenisiści pokonali u siebie Energę Manekin Toruń.

Nasi młodzi hokeiści dzięki dwóm zwycięstwom nad JKH GKS Jastrzębie 6:2 oraz MOSM Tychy 4:3 mają już na swoim koncie 38. punktów i nadal zajmują 4. miejsce w tabeli. Do trzeciego miejsca Poloniści tracą siedem punktów. Kolejne mecze niebiesko-czerwoni rozegrają ze Stoczniowcem Gdańsk /18 stycznia/ oraz z MKS Sokoły Toruń /19 stycznia/.

Warto dodać, że bardzo ważnym spotkaniem będzie pojedynek ze Stoczniowcem Gdańsk, który zajmuje 3. miejsce w tabeli I ligi.

Poza hokeistami świetny mecz rozegrali również podopieczni Michała Napierały, którzy tym razem pokonali u siebie 3:1 Energę Manekin Toruń i umocnili się na 4. miejsce w tabeli Superligi. Po 13. kolejkach 3S Polonia Bytom ma na koncie osiem zwycięstw i 23. punkty.

Autor: Tomasz Sanecki
Zdjęcia: KH Polonia Bytom

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.