Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
25 marca 2019, Maria, Wienczyslaw, Ireneusz

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Chcesz wiedzieć co się dzieje w mieście? Zajrzyj do kalendarza imprez miejskich

Szczegółowy kalendarz imprez i wydarzeń miejskich, jakie odbywają się w Bytomiu dostępny jest już w zakładce „Kultura” i „Sport” na miejskiej stronie internetowej. W kalendarzu znajdziecie nie tylko gdzie i kiedy odbywa się interesująca Was impreza, ale również jej organizatora.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

Zostań wolontariuszem i wesprzyj organizację Tour de Pologne w Bytomiu

Zostań wolontariuszem i wesprzyj organizację Tour de Pologne w Bytomiu Data publikacji: 2 sierpnia 2018Tour de Pologne to wyjątkowa okazja do wzięcia udziału w organizacji największej imprezy sportowej w Polsce, której na trasie kibicuje ponad 2 miliony osób. W niedzielę, 5 sierpnia najlepsi kolarze na świecie znowu przejadą ulicami naszego miasta. Do zabezpieczenia trasy przejazdu potrzebni są wolontariusze.

Chętni muszą spełniać następujące warunki: mieć skończone 16 lat oraz być osobą komunikatywną i dyspozycyjną w dniu przejazdu. Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny 501 171 558.

Każdy wolontariusz otrzyma pamiątkową koszulkę Tour de Pologne. Organizator zapewnia również wodę w trakcie wydarzenia. Zbiórka wolontariuszy w dniu przejazdu o godzinie 14:30, przy budynku Komendy Miejskiej Policji (ulica Powstańców Warszawskich 74).

Przypomnijmy, że w niedzielę, 5 sierpnia odbędzie się II etap 75. Tour de Pologne na odcinku z Tarnowskich Gór do Katowic. Podobnie jak w poprzednich latach najlepsi kolarze z całego świata zawitają do naszego miasta, które znajduje się na trasie II etapu.
Mapa II etapu.jpg

Autor: Tomasz Sanecki
Zdjęcia: Archiwum UM Bytom/Hubert Klimek

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.