Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
24 marca 2019, Gabriel, Marek, Gabor

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Kolejna zmiana organizacji ruchu w związku z remontem skrzyżowania

Uwaga kierowcy! 11 marca wprowadzona została kolejna zmiana organizacji ruchu w związku z remontem skrzyżowania ulic: Katowickiej, Chorzowskiej, Miarki, Siemianowickiej i Witczaka

JAKOŚĆ POWIETRZA

 

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

Zmiany w Miejskim Zarządzie Zieleni i Gospodarki Komunalnej

Zmiany w Miejskim Zarządzie Zieleni i Gospodarki Komunalnej Data publikacji: 4 stycznia 2019Robert Białas został nowym dyrektorem Miejskiego Zarządu Zieleni i Gospodarki Komunalnej w Bytomiu. W latach 2007 – 2013 Białas pracował między innym w Urzędzie Miejskim w Bytomiu oraz w Miejskim Zarządzie Dróg i Mostów.

W bytomskim magistracie Robert Białas pełnił w latach 2007 – 2008 funkcję Naczelnika Biura Kontroli, po czym przeszedł do Miejskiego Zarządu Dróg i Mostów. Tam w latach 2008 – 2009 był zastępcą dyrektora ds. ekonomiczno – organizacyjnych, zaś od 2010 do 2013 roku zastępcą dyrektora ds. zieleni.

Autor: Tomasz Sanecki
Zdjęcia: Archiwum UM Bytom

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.