Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
24 marca 2019, Gabriel, Marek, Gabor

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Kolejna zmiana organizacji ruchu w związku z remontem skrzyżowania

Uwaga kierowcy! 11 marca wprowadzona została kolejna zmiana organizacji ruchu w związku z remontem skrzyżowania ulic: Katowickiej, Chorzowskiej, Miarki, Siemianowickiej i Witczaka

JAKOŚĆ POWIETRZA

 

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

Zmiany w kursowaniu tramwajów

Zmiany w kursowaniu tramwajów Data publikacji: 10 stycznia 2019W najbliższy weekend /12-13 stycznia/ w związku z modernizacją torowisk tramwajowych  w Świętochłowicach i Katowicach nastąpią zmiany w rozkładach jazdy. Zmiany dotyczą między innymi linii nr: 6, 7, 9, 17 i 19.

W związku z pracami modernizacyjnymi torowiska tramwajowego w Świętochłowicach /ul. Bytomska/, linia nr 7 będzie kursować w relacji: Katowice Zawodzie zajezdnia – Chorzów Batory zajezdnia, zaś na odcinku Bytom Łagiewniki Targowisko – Chorzów Batory zajezdnia zostanie uruchomiona autobusowa linia zastępcza nr T-7. Z kolei na odcinku Łagiewniki Targowisko – Bytom pl. Sikorskiego będzie kursować tramwaj linii nr 17.

Zmiany będą dotyczyć także linii nr 6, która swoje kursy od piątku, 11 stycznia /od godz. 21.00/ aż do niedzieli, 13 stycznia będzie kończyć na pl. Miarki w Katowicach. Ma to związek z pracami budowlanymi węzła przesiadkowego w Brynowie.

Korekty rozkładów jazdy nastąpią również na liniach nr 9 i 19.

Szczegóły zmian dostępne są na stronie Zarządu Transportu Metropolitalnego

Autor: Tomasz Sanecki
Zdjęcia: Arkadiusz Janocha

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.