Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
12 listopada 2019, Renata, Witold, Konrad

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Prezydent Mariusz Wołosz zaprasza mieszkańców na spotkania

Znane są terminy kolejnych spotkań prezydenta Mariusza Wołosza z mieszkańcami Bytomia. W najbliższym czasie o problemach swoich dzielnic będą mogli porozmawiać mieszkańcy: Osiedla Ziętka, Śródmieścia, Stolarzowic, Karbia i Rozbarku.

JAKOŚĆ POWIETRZA

 

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

Zmiany w Bytomskich Mieszkaniach

Zmiany w Bytomskich Mieszkaniach Data publikacji: 6 listopada 2019Monika Trzcionkowska została nowym dyrektorem Bytomskich Mieszkań. Z wykształcenia jest architektem, ukończyła Politechnikę Śląska w Gliwicach na Wydziale Architektury i Urbanistyki. W pracy samorządowej ma 25-letnie doświadczenie. Funkcję dyrektora Bytomskich Mieszkań objęła 5 listopada.

Monika Trzcionkowska ukończyła również studia podyplomowe na Uniwersytecie Śląskim – Wydział Prawa i Administracji w zakresie Administracji i Zarządzania. Jest stypendystką Departamentu Stanu USA w zakresie stażu zawodowego w instytucjach rządowych, samorządowych i pozarządowych w USA - International Visitors Leadership Program.

Posiada nieograniczone uprawnienia budowlane do projektowania architektonicznego, a także uprawnienia rzeczoznawcy ds. higieniczno-sanitarnych nadane przez Głównego Inspektora Sanitarnego.

Do 4 listopada Monika Trzcionkowska pełniła funkcję głównego specjalisty Wydziału Inwestycji i Gospodarki Komunalnej w Urzędzie Miasta Piekary Śląskie. W zakresie jej obowiązków było m.in. planowanie, jak i nadzorowanie gminnych inwestycji. Wcześniej, przez ponad 20 lat pracowała w Tarnowskich Górach w Urzędzie Miejskim.

Przez kolejne lata sukcesywnie łączyła swoje zainteresowania z wykształceniem. W Urzędzie Miejskim pełniła funkcje m.in. głównego specjalisty Wydziału Inwestycji i Remontów, kierownika Referatu Promocji Miasta, inspektora Wydziału Architektury, Wydziału Architektury i Nadzoru Budowlanego. Piastowała także stanowiska w Referacie Zagospodarowania i Rozwoju Miasta.

Po raz trzeci pełni funkcję nadzorczą nad Zarządem Spółdzielni Mieszkaniowej, jako członek Rady Nadzorczej Spółdzielni Mieszkaniowej „Gwarek” w Tarnowskich Górach. Aktualnie jest Przewodniczącą Komisji Rady Nadzorczej ds. Gospodarki Zasobami Mieszkaniowymi.

Autor: Tomasz Sanecki
Zdjęcia: Archiwum Bytomskie Mieszkania/Aleksandra Szatkowska

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.