Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
05 czerwca 2020, Kira, Bonifacy, Waleria

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Od 8 czerwca drzwi Urzędu Miejskiego w Bytomiu znów otwarte dla klientów

Od poniedziałku, 8 czerwca klienci Urzędu Miejskiego w Bytomiu będą mogli załatwić swoje sprawy bezpośrednio w budynkach przy ul. Parkowej 2 i Smolenia 35. Klienci będą przyjmowani w poniedziałek od godz. 7.30 do godz. 17.30 oraz od wtorku do piątku od godz. 7.30 do godz. 15.00.

Tarcza antykryzysowa - pracodawca, pracownik, NGO

Ulgi w podatkach, dopłata do stanowiska pracy, zmiany w rozliczaniu zadań publicznych, zasiłki opiekuńcze – w czasie epidemii z pomocy mogą skorzystać przedsiębiorcy, organizacje pozarządowe i pracownicy.

Co zrobić, jeśli podejrzewasz u siebie koronawirusa?

Wróciłeś z zagranicy i podejrzewasz u siebie koronawirusa lub miałeś kontakt z osobą, u której podejrzewasz zakażenie? Natychmiast skontaktuj się z Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną w Bytomiu. Do czasu otrzymania pomocy odizoluj się od innych ludzi.

Opłaty można uregulować przez internet!

Uwaga mieszkańcy! Opłatę komunikacyjną, przekształceniową, za wieczyste użytkowanie, a także podatki od środków transportowych czy nieruchomości można zapłacić przez internet bez dodatkowych opłat i prowizji. Więcej TUTAJ

JAKOŚĆ POWIETRZA

 

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

Zmiany w Bytomskich Mieszkaniach

Zmiany w Bytomskich Mieszkaniach Data publikacji: 6 listopada 2019Monika Trzcionkowska została nowym dyrektorem Bytomskich Mieszkań. Z wykształcenia jest architektem, ukończyła Politechnikę Śląska w Gliwicach na Wydziale Architektury i Urbanistyki. W pracy samorządowej ma 25-letnie doświadczenie. Funkcję dyrektora Bytomskich Mieszkań objęła 5 listopada.

Monika Trzcionkowska ukończyła również studia podyplomowe na Uniwersytecie Śląskim – Wydział Prawa i Administracji w zakresie Administracji i Zarządzania. Jest stypendystką Departamentu Stanu USA w zakresie stażu zawodowego w instytucjach rządowych, samorządowych i pozarządowych w USA - International Visitors Leadership Program.

Posiada nieograniczone uprawnienia budowlane do projektowania architektonicznego, a także uprawnienia rzeczoznawcy ds. higieniczno-sanitarnych nadane przez Głównego Inspektora Sanitarnego.

Do 4 listopada Monika Trzcionkowska pełniła funkcję głównego specjalisty Wydziału Inwestycji i Gospodarki Komunalnej w Urzędzie Miasta Piekary Śląskie. W zakresie jej obowiązków było m.in. planowanie, jak i nadzorowanie gminnych inwestycji. Wcześniej, przez ponad 20 lat pracowała w Tarnowskich Górach w Urzędzie Miejskim.

Przez kolejne lata sukcesywnie łączyła swoje zainteresowania z wykształceniem. W Urzędzie Miejskim pełniła funkcje m.in. głównego specjalisty Wydziału Inwestycji i Remontów, kierownika Referatu Promocji Miasta, inspektora Wydziału Architektury, Wydziału Architektury i Nadzoru Budowlanego. Piastowała także stanowiska w Referacie Zagospodarowania i Rozwoju Miasta.

Po raz trzeci pełni funkcję nadzorczą nad Zarządem Spółdzielni Mieszkaniowej, jako członek Rady Nadzorczej Spółdzielni Mieszkaniowej „Gwarek” w Tarnowskich Górach. Aktualnie jest Przewodniczącą Komisji Rady Nadzorczej ds. Gospodarki Zasobami Mieszkaniowymi.

Autor: Tomasz Sanecki
Zdjęcia: Archiwum Bytomskie Mieszkania/Aleksandra Szatkowska

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.