Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
22 marca 2019, Boguslaw, Katarzyna, Oktawian

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Zostań mistrzem segregacji

Zgodnie z zasadami segregacji odpadów komunalnych określonych w rozporządzeniu Ministra Środowiska z  29 grudnia 2016 r. w sprawie szczegółowego sposobu selektywnego zbierania wybranych frakcji odpadów - odpady zbierane są w pięciu pojemnikach.

Zmiana w harmonogramie odbioru odpadów

Zmiana w harmonogramie odbioru odpadów Data publikacji: 9 listopada 2018W związku z ogłoszeniem 12 listopada dniem wolnym od pracy zmienił się termin odbioru odpadów dla mieszkańców Rejonu VI, na który składają się ulice: Dunikowskiego, ul. Gombrowicza , ul. Jonasza Kofty, ul. Krzyżowa Góra, ul. Mieszka I, ul. Musioła, ul. Ossolińskiego, pl. Jana, ul. Planeta, ul. Wróbla.

Zgodnie z umową realizowaną przez PZOM Waldemar Strach, odbiór odpadów przypadający na poniedziałek,12 listopada, będzie miał miejsce dzień później, 13 listopada.

Zobacz harmonogram
Autor: AK

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.