Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
12 sierpinia 2020, Klara, Lech, Julian

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Co nowego na placu budowy nowego lodowiska?

Prace brukarskie po wschodniej stronie układu drogowego, roboty zbrojarskie i żelbetowe po obydwu stronach trybun, a także prace tynkarskie w budynku administracyjnym, gdzie powstanie sala gimnastyczna oraz lokale usługowe i biurowe. Na placu budowy nowego lodowiska roboty idą pełną parą.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

Zmarł Łukasz Korzyniewski

Zmarł Łukasz Korzyniewski Data publikacji: 29 lipca 2020Zawodnik młodzieżowych drużyn KH Polonii Bytom w hokeju na lodzie Łukasz Korzyniewski nie żyje. Miał zaledwie 17 lat. Pogrzeb zawodnika hokejowej Polonii obędzie się 30 lipca o 13.00 w Bytomiu.

Składamy wyrazy współczucia Rodzicom, najbliższej Rodzinie i przyjaciołom Łukasza.

Autor: Tomasz Sanecki
Zdjęcia: Archiwum UM Bytom/KH Polonia Bytom

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.