Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
12 listopada 2019, Renata, Witold, Konrad

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Prezydent Mariusz Wołosz zaprasza mieszkańców na spotkania

Znane są terminy kolejnych spotkań prezydenta Mariusza Wołosza z mieszkańcami Bytomia. W najbliższym czasie o problemach swoich dzielnic będą mogli porozmawiać mieszkańcy: Osiedla Ziętka, Śródmieścia, Stolarzowic, Karbia i Rozbarku.

JAKOŚĆ POWIETRZA

 

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

Zgłoś Anioła do nagrody

Zgłoś Anioła do nagrody Data publikacji: 7 listopada 2019Do 22 listopada można zgłaszać kandydatury do nagrody Bytomskiego Anioła Wolontariatu. Konkurs organizuje Bytomska Rada Działalności Pożytku Publicznego oraz Biuro Organizacji Pozarządowych.

Bytomskie Anioły Wolontariatu to nagrody przyznawane co roku na początku grudnia. Kandydatów mogą zgłaszać wszyscy mieszkańcy miasta, którzy znają kogoś, wyznającego zasadę: "aby żyć, siebie samego trzeba dać". Chodzi o najbardziej aktywne osoby lub grupy, które działają nieodpłatnie na rzecz bytomian. Kandydatów do nagrody mogą zgłaszać organizacje pozarządowe, instytucje publiczne i samorządowe, przedsiębiorstwa, osoby indywidualne korzystające z pomocy wolontariuszy z potwierdzeniem faktu działalności wolontariusza przez organizację lub instytucję, która może o tym zaświadczyć.

Zgłoszenia do nagrody Bytomskiego Anioła Wolontariatu można składać osobiście lub listownie na adres: Biuro Organizacji Pozarządowych przy Rynku 26/5 oraz mailowo na adres: pozarzadowe@um.bytom.pl z dopiskiem „Bytomski Anioł Wolontariatu".

Wręczenie statuetki odbędzie się 5 grudnia o 17.00 w Teatrze Rozbark.

Regulamin - pobierz
Formularz zgłoszeniowy - pobierz

Autor: Iwona Wronka
Zdjęcia: UM w Bytomiu

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.