Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
19 lutego 2019, Arnold, Konrad, Marceli

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

E- rekrutacja do przedszkola

Ważna informacja dla rodziców. 11 marca rusza elektroniczna rekrutacja do przedszkoli. W tym roku w 41 miejskich przedszkolach na dzieci czeka ponad 4,5 tysiąca miejsc.

Ze szkoły z fachem w ręku

Ze szkoły z fachem w ręku Data publikacji: 27 października 2017Wykłady, warsztaty, pokazy i bezpłatne badania oraz zabiegi kosmetyczne – jak co roku Zespół Szkół Policealno – Medycznych zadbał o to, by coroczne Dni Zdrowia i Urody były atrakcyjne. Jak co roku bogaty program imprezy został podzielony na bloki tematyczne.

I tak na zainteresowanych zdrowym stylem życie czekały m.in. pokazy i prezentacje na temat profilaktyki zdrowych stóp czy wykrywania raka piersi. Nie zabrakło też degustacji zdrowej żywności oraz cieszących się zainteresowaniem porad uczennic kształcących się w zawodzie kosmetyczki. Goście, którzy tego dnia odwiedzili szkołę przy ul. Wrocławskiej 120, mogli wykonać także bezpłatne badania.

Jak zaznaczają organizatorzy imprezy Dni Zdrowia i Urody, to dla uczniów doskonałe praktyki, podczas których nabierają doświadczenia w kontakcie z klientami, a dla szkoły swoisty dzień otwarty, w ramach którego prezentowane są kierunki kształcenia oraz zaplecze dydaktyczne.

Galeria zdjęć:Autor: AK
Zdjęcia: Hubert Klimek, arch. ZSP-M

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.