Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
17 lutego 2019, Zbigniew, Julian, Lukasz

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Ferie tuż tuż

Zima nie odpuszcza, ku uciesze szkolnej braci, która 11 lutego rozpocznie dwutygodniową labę. Bez względu na to czy biała aura za oknem się utrzyma, przygotowania do akcji „Zima w mieście” – corocznego cyklu imprez dla dzieci i młodzieży spędzającej ferie w domu, trwają na całego.

Zapisy na obozy w Kokotku

Zapisy na obozy w Kokotku Data publikacji: 21 czerwca 2017"Żyj sportowo wyjazdowo" to hasło tegorocznych miniobozów organizowanych przez Urząd Miejski w Bytomiu. Zapisy na nie ruszają 26 czerwca.

Miniobozy to trzydniowe pobyty w Ośrodku Wypoczynkowym ZHP Hufiec Bytom w Kokotku koło Lublińca. Oferta skierowana jest do uczniów szkół podstawowych zameldowanych w Bytomiu i uczęszczających do bytomskich szkół. I turnus rozpoczyna się 24 lipca i trwa do 27 lipca, drugi - 27-30 lipca, trzeci - od 30 lipca do 2 sierpnia, czwarty - od 2 do 5 sierpnia, piąty od 5 do 8 sierpnia, szósty od 8 do 11 sierpnia i ostatni - siódmy od 11 do 14 sierpnia.

Organizatorzy zapewniają cztery posiłki dziennie w stołówce ośrodka. W programie m.in.: gry i zabawy ruchowe, gry zespołowe, zajęcia sportowo-rekreacyjne, konkursy zręcznościowe i zajęcia świetlicowe (w razie niepogody). Uczestnicy miniobozów spać będą pod namiotami. Zapisy ruszają 26 czerwca i trwają do wyczerpania miejsc (pokój 125, I piętro, budynek Urzędu Miejskiego przy ul. Smolenia 35). Koszt wyjazdu dziecka to tylko 30 złotych.

Karta kwalifikacyjna

Kwestie organizacyjne i regulamin obozówAutor: Katarzyna Nylec
Zdjęcia: K.Wieczorek/UM Bytom

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.