Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
19 października 2019, Piotra, Michala, Ziemowita

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Miasto będzie oddłużać spółkę Bytomski Sport Polonia Bytom

Zadłużona na ponad 3 mln zł spółka Bytomski Sport Polonia Bytom otrzyma wsparcie gminy Bytom. 11 października Rada Miejska jednogłośnie podjęła uchwałę podwyższającą kapitał zakładowy spółki o kwotę 1,9 mln zł. Dodatkowe pieniądze mają m.in. pomóc zmniejszyć zadłużenie spółki.

Chcesz wiedzieć co się dzieje w mieście? Zajrzyj do kalendarza imprez miejskich

Szczegółowy kalendarz imprez i wydarzeń miejskich, jakie odbywają się w Bytomiu dostępny jest już w zakładce „Kultura” i „Sport” na miejskiej stronie internetowej. W kalendarzu znajdziecie nie tylko gdzie i kiedy odbywa się interesująca Was impreza, ale również jej organizatora.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

Zacznij dzień od jogi

Zacznij dzień od jogi Data publikacji: 12 lipca 2019Wakacyjna, poranna joga kolejny raz zawita do Bytomia. Tym razem aktywny poranek będzie można sobie zafundować przychodząc do Parku Grota w Suchej Górze.

Pierwsze zajęcia pod okiem profesjonalnej instruktorki jogi odbędą się już w niedzielę, 14 lipca i potrwają od 8.30 do 10.00. Warto wspomnieć, że ćwiczenia o poranku zainicjowała kilka lat temu Bożena Miksa, nauczyciel jogi dynamicznej Prana Vashya. Mimo wczesnej pory, zajęcia cieszyły się ogromną popularnością.

Przychodząc na zajęcia należy wygodnie się ubrać, mieć własną matę i wodę. Zajęcia jogi w Parku Grota będą się odbywać w każdą niedzielę do 25 sierpnia.  Wstęp wolny.

Organizatorem wydarzenia jest MZZiGK.

Autor: AK
Zdjęcia: www.youtube.com

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.