Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
18 lipca 2019, Kamil, Robert, Szymon

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

15 mln zł z Ministerstwa Sportu i Turystyki na budowę nowej hali lodowiska!

Bytom pozyskał kolejne środki finansowe na inwestycje sportowe w mieście. Dzisiaj, 8 lipca podczas konferencji prasowej w Biurze Promocji Bytomia wiceminister sportu Jan Widera ogłosił, że nasze miasto otrzymało z Ministerstwa Sportu i Turystyki 15 mln zł dofinansowania na budowę nowoczesnej hali lodowiska przy ul. Pułaskiego.

Chcesz wiedzieć co się dzieje w mieście? Zajrzyj do kalendarza imprez miejskich

Szczegółowy kalendarz imprez i wydarzeń miejskich, jakie odbywają się w Bytomiu dostępny jest już w zakładce „Kultura” i „Sport” na miejskiej stronie internetowej. W kalendarzu znajdziecie nie tylko gdzie i kiedy odbywa się interesująca Was impreza, ale również jej organizatora.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

Zacznij dzień od jogi

Zacznij dzień od jogi Data publikacji: 12 lipca 2019Wakacyjna, poranna joga kolejny raz zawita do Bytomia. Tym razem aktywny poranek będzie można sobie zafundować przychodząc do Parku Grota w Suchej Górze.

Pierwsze zajęcia pod okiem profesjonalnej instruktorki jogi odbędą się już w niedzielę, 14 lipca i potrwają od 8.30 do 10.00. Warto wspomnieć, że ćwiczenia o poranku zainicjowała kilka lat temu Bożena Miksa, nauczyciel jogi dynamicznej Prana Vashya. Mimo wczesnej pory, zajęcia cieszyły się ogromną popularnością.

Przychodząc na zajęcia należy wygodnie się ubrać, mieć własną matę i wodę. Zajęcia jogi w Parku Grota będą się odbywać w każdą niedzielę do 25 sierpnia.  Wstęp wolny.

Organizatorem wydarzenia jest MZZiGK.

Autor: AK
Zdjęcia: www.youtube.com

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.