Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
24 września 2020, Dora, Gerard, Teodor

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Rusza bytomski regranting

Masz pomysł na działanie? Chcesz zmienić coś w swojej najbliższej okolicy? 15 września rusza nabór wniosków na mikrodotacje - lokalne działania.

Platforma konsultacji

Informacja o wszczęciu procedury konsultacyjnej projektów aktów prawa miejscowego w dziedzinach dot. działalności statutowej ngo. Konsultacje uznaje się za ważne bez względu na liczbę podmiotów biorących w nich udział. Ich wynik jest zawsze brany pod uwagę, nie jest jednak wiążący dla organów miasta.

Małe Granty

Małe granty – oferty złożone przez ngo na realizację zadania publicznego z pominięciem otwartego konkursu ofert, których wartość nie przekracza 10.000 zł, a okres realizacji wynosi do 90 dni. Każdy, w terminie 7 dni od dnia zamieszczenia oferty może zgłosić uwagi dotyczące oferty. Zapraszamy.

Portal organizacji pozarządowych.

Portal dla organizacji oraz osób zainteresowanych życiem społecznym: wiadomości, ogłoszenia, praca, wolontariat, fundusze.

Z pomocą poszkodowanym w pożarze przy ul. Mickiewicza 23

Z pomocą poszkodowanym w pożarze przy ul. Mickiewicza 23 Data publikacji: 13 lutego 2020Trwa zbiórka pieniędzy na rzecz rodziny, która straciła dobytek swoje życia podczas pożaru, który wybuchł w noc sylwestrową na poddaszu kamienicy przy ul. Mickiewicza 23. Z pomocą ruszyły stowarzyszenia Inicjatywa ulicy Mickiewicza oraz Liga Kobiet Nieobojętnych, które uruchomiły subkonto, na które można wpłacać pieniądze na rzecz pogorzelców.

Zebrane pieniądze zostaną przekazane przede wszystkim na zakup niezbędnych mebli. Wierzymy, że bytomianie także teraz nie pozostaną obojętni na los swoich sąsiadów. Liczy się każda złotówka - mówią społecznicy.

Dane do przelewu
ING Bank Śląski 36 1050 1230 1000 0023 0230 0161
Inicjatywa ulicy Mickiewicza oraz Stowarzyszenie Liga Kobiet Nieobojętnych
Z dopiskiem: Pomoc poszkodowanym w pożarze Mickiewicza

Autor: AK
Zdjęcia: arch. UM Bytom

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.