Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
12 lipca 2020, Jan, Wera, Brunon

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Wystrój bytomskie choinki

Wystrój bytomskie choinki Data publikacji: 30 listopada 2019Choć do świąt jeszcze sporo czasu, w naszym mieście trwają już przygotowania bożonarodzeniowych akcentów. Obok tradycyjnych świątecznych iluminacji, pojawią się choinki wykonane z drewna, na której dzieci będą mogły powiesić swoje ozdoby. Wielkie strojenie zaczynamy już w czwartek, 5 grudnia.
 
16 sztuk choinek wykonanych z drewna pochodzącego z odzysku zostanie ustawionych na fontannie przy Urzędzie Miejskim.  O tym jak będą się prezentowały z świątecznej szacie zadecydują najmłodsi mieszkańcy naszego miasta.
 
Aby dla każdego wystarczyło miejsca na choince, mali dekoratorzy mogą przygotować ozdoby, które mają maksymalnie 15 cm. Ekodrzewka będziemy ozdabiać z pomocą pracowników Miejskiego Zarządu Zieleni i Gospodarki Komunalnej.

Udział w strojeniu należy zgłaszać pod nr tel. 691 454 946.

Autor: AK
Zdjęcia: www.pixabay.com

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.