Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
22 stycznia 2020, Anastazy, Wincenty, Wiktor

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Wydział Teatru Tańca AST nie zniknie z Bytomia. Rekrutacja wznowiona!

Senat Akademii Sztuk Teatralnych im. Stanisława Wyspiańskiego w Krakowie – po dokonanych zmianach personalnych oraz rozpoczęciu zmian programowych na Wydziale Teatru Tańca w Bytomiu – podjął uchwałę o wznowieniu rekrutacji na Wydziale Teatru Tańca w Bytomiu.

Rewitalizacja Bytomia trwa: umowa na renowację budynku MDK nr 1 podpisana

Zabytkowy budynek Młodzieżowego Domu Kultury odzyska dawny blask. 21 stycznia zastępca prezydenta Bytomia Michał Bieda podpisał umowę na renowację kamienicy przy ul. Powstańców Warszawskich 12.

Spotkaj się z prezydentem i porozmawiaj o mieście

Znane są kolejne terminy spotkań prezydenta Mariusza Wołosza z mieszkańcami. Bytomianie mogą porozmawiać o sprawach dotyczących miasta, zgłosić uwagi, poprosić o pomoc w rozwiązaniu jakiegoś problemu.

Bytom uśmiecha się do Ciebie z nowych gadżetów!

Kubki, czarne, płócienne torby na zakupy i nowe magnesy na lodówkę można kupić w Biurze Promocji Bytomia (Rynek 7).

Nie stój w kolejce. Zapłać przez internet

Aby uniknąć stania w kolejkach, klienci Wydziału Komunikacji Urzędu Miejskiego w Bytomiu mogą opłaty komunikacyjne regulować również przez internet. Opłaty można wnosić na rachunek bankowy: Urząd Miejski w Bytomiu, Getin Noble Bank S.A. Oddział Bytom - 83 1560 1049 0000 9030 0005 1440.

JAKOŚĆ POWIETRZA

 

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

Wyróżnienia dla bytomskiej policji

Wyróżnienia dla bytomskiej policji Data publikacji: 14 sierpnia 2019Uroczysta zbiórka, podczas której wręczono nagrody Prezydenta Miasta Bytomia, odbyła się wczoraj /13 sierpnia/ w siedzibie bytomskiej Komendy Miejskiej Policji. W uroczystościach uczestniczył wiceprezydent Adam Fras, który złożył funkcjonariuszom podziękowania za owocną współpracę na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców naszego miasta.

Szef bytomskiego garnizonu inspektor Andrzej Brzozowski wręczył akty mianowania na wyższe stopnie służbowe w korpusie starszych oficerów. Tego dnia 97 mundurowych otrzymało nagrody za swoje zasługi w służbie. Spotkanie było okazją do podziękowania za wkład i wysiłek włożony w realizację obowiązków służbowych.

Słowa uznania skierował do mundurowych wiceprezydent Adam Fras, który złożył funjonariuszom życzenia i podkreślił, jak ważna jest ich praca. Natomiast szef bytomskich policjantów podziękował za wkład, zaangażowanie i serce poświęcone pracy w służbie. Spotkanie miało związek ze Świętem Policji oraz jubileuszem 100-lecia powołania Policji Państwowej.

Galeria zdjęć:Autor: AK
Zdjęcia: archiwum UM Bytom, fot. Hubert Klimek

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.