Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
24 sierpinia 2019, Bartlomiej, Jerzy, Bartosz

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

ZBM i TBS łączą siły. Co to oznacza dla mieszkańców?

Zwiększenie potencjału inwestycyjnego, usprawnienie administracji, a co za tym idzie zmniejszenie jej kosztów, a także oszczędności związane z racjonalizacją kosztów obsługi prawnej, finansowej i zarządzania nieruchomościami. To tylko niektóre korzyści wynikające z połączenia ZBM-u i TBS-u w jedną spółkę.

Bytom uśmiecha się do Ciebie

Bytomskie koszulki  i torby zdobił już m.in. zabytkowy tramwaj, bytomski lew i smok. Teraz czas na odrobinę ekstrawagancji i zupełnie nowy look. W Biurze Promocji Bytomia są już do kupienia nowe wzory gadżetów promocyjnych.

BO Bytom! BO - mamy 4 mln zł.

Rusza Bytomski Budżet Obywatelski. Po kilku latach przerwy mieszkańcy ponownie będą mogli zdecydować na co przeznaczyć część miejskich pieniędzy. Na ten cel zagwarantowano aż 4 mln zł. Nabór wniosków potrwa od 15 lipca do 10 września.

JAKOŚĆ POWIETRZA

 

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

Wyróżnienia dla bytomskiej policji

Wyróżnienia dla bytomskiej policji Data publikacji: 14 sierpnia 2019Uroczysta zbiórka, podczas której wręczono nagrody Prezydenta Miasta Bytomia, odbyła się wczoraj /13 sierpnia/ w siedzibie bytomskiej Komendy Miejskiej Policji. W uroczystościach uczestniczył wiceprezydent Adam Fras, który złożył funkcjonariuszom podziękowania za owocną współpracę na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców naszego miasta.

Szef bytomskiego garnizonu inspektor Andrzej Brzozowski wręczył akty mianowania na wyższe stopnie służbowe w korpusie starszych oficerów. Tego dnia 97 mundurowych otrzymało nagrody za swoje zasługi w służbie. Spotkanie było okazją do podziękowania za wkład i wysiłek włożony w realizację obowiązków służbowych.

Słowa uznania skierował do mundurowych wiceprezydent Adam Fras, który złożył funjonariuszom życzenia i podkreślił, jak ważna jest ich praca. Natomiast szef bytomskich policjantów podziękował za wkład, zaangażowanie i serce poświęcone pracy w służbie. Spotkanie miało związek ze Świętem Policji oraz jubileuszem 100-lecia powołania Policji Państwowej.

Galeria zdjęć:Autor: AK
Zdjęcia: archiwum UM Bytom, fot. Hubert Klimek

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.