Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
23 lutego 2020, Romana, Izabela, Damian

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Kolejna ulica z Funduszu Dróg Samorządowych będzie przebudowana

Kierowcy korzystający na co dzień z ul. Świętej Elżbiety muszą spodziewać się utrudnień drogowych. W najbliższy poniedziałek, 24 lutego rozpoczyna się przebudowa tej ulicy, która będzie kosztować łącznie ponad 2,5 mln zł, z czego 1 mln 285 tys. zł to dofinansowanie z Funduszu Dróg Samorządowych.

Nie stój w kolejce. Zapłać przez internet

Aby uniknąć stania w kolejkach, klienci Wydziału Komunikacji Urzędu Miejskiego w Bytomiu mogą opłaty komunikacyjne regulować również przez internet. Opłaty można wnosić na rachunek bankowy: Urząd Miejski w Bytomiu, Getin Noble Bank S.A. Oddział Bytom - 83 1560 1049 0000 9030 0005 1440.

Wypełnij kwestionariusz ankiety dotyczący reklam w mieście - ruszają konsultacje społeczne


Spotkaj się z prezydentem i porozmawiaj o mieście

Znane są kolejne terminy spotkań prezydenta Mariusza Wołosza z mieszkańcami. Bytomianie mogą porozmawiać o sprawach dotyczących miasta, zgłosić uwagi, poprosić o pomoc w rozwiązaniu jakiegoś problemu.

JAKOŚĆ POWIETRZA

 

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

Wymień się ubraniami

Wymień się ubraniami Data publikacji: 11 września 2019W twojej szafie zalegają ubrania i buty, w których już nie chodzisz? Wymień je lub sprzedaj! Okazją ku temu będzie Swap party, które już w najbliższą sobotę, 14 września, odbędzie się na Rynku.

Swap party, czyli moda na wymianę ubrań za symboliczną opłatą lub za darmo, cieszy się dużym zainteresowaniem wśród osób, którym bliskie są idee ruchu zero waste, na który składa się m.in. zmniejszenie ilości posiadanych rzeczy lub ich wymiana.

Planując swoje stoisko trzeba we własnym zakresie zadbać o stolik, kocyk, wieszak lub inne elementy, które pozwolą jak najlepiej zaprezentować nasz asortyment. Sprzedaży i wymianie podlegają tylko używane ubrania damskie, męskie oraz dziecięce.

Udział w wydarzeniu jest nieodpłatny, ale chęć uczestnictwa trzeba zgłosić mailowo pisząc na: matkazbytomia@gmail.com z tematem SWAP PARTY. Impreza startuje o 16.00 i potrwa do 20.00.

Więcej na FB.

Autor: AK
Zdjęcia: materiały organizatora

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.