Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
26 września 2020, Justyna, Łucja, Cyprian

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

O sprawiedliwej transformacji w Bytomiu

Bytom to przykład miasta, które szczególnie ucierpiało wskutek procesów restrukturyzacji górnictwa. Dziś spotykamy się z przedstawicielami miast z całej Europy, które zmagają się z takimi samymi problemami, jak Bytom - mówił prezydent Bytomia Mariusz Wołosz, podczas otwarcia Forum Burmistrzów w Bytomiu.

BO Bytom: Głosuj online

Ruszyło głosowanie w ramach Bytomskiego Budżetu Obywatelskiego. Wejdź na: https://bo.bytom.pl/ i zdecyduj, które projekty zostaną zrealizowane.

Kolejna drogowa inwestycja zakończona. Tym razem w Łagiewnikach

Rozbudowa kanalizacji deszczowej, budowa chodnika, a także roboty bitumiczne na ulicy Szyby Rycerskie. Zakończyła się kolejna inwestycja drogowa warta około 1,2 mln. Jej realizacja była możliwa dzięki pozyskaniu przez miasto dofinansowania z Funduszu Dróg Samorządowych w kwocie prawie 550 tys. zł.

Bytomski Rynek znów się zazielenił

Nowe nasadzenia drzew, krzewów i roślin w modułowych donicach oraz nowe pergole i ławki. Zakończyły się prace związane z odnową zieleni na płycie bytomskiego Rynku. Wszystkie prace kosztowały około 230 tys. zł.

Co zrobić, jeśli podejrzewasz u siebie koronawirusa?

Wróciłeś z zagranicy i podejrzewasz u siebie koronawirusa lub miałeś kontakt z osobą, u której podejrzewasz zakażenie? Natychmiast skontaktuj się z Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną w Bytomiu. Do czasu otrzymania pomocy odizoluj się od innych ludzi.

Opłaty można uregulować przez internet!

Uwaga mieszkańcy! Opłatę komunikacyjną, przekształceniową, za wieczyste użytkowanie, a także podatki od środków transportowych czy nieruchomości można zapłacić przez internet bez dodatkowych opłat i prowizji. Więcej TUTAJ

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

Wybory Prezydenta RP 2020


INFORMACJE DLA OBWODOWYCH KOMISJI WYBORCZYCH


1. Postanowienia Marszałek Sejmu z dnia 3 czerwca 2020 r. w sprawie zarządzenia wyborów Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

2. Druk zgłoszenia kandydata na członka obwodowej komisji wyborczej.

3. Postanowienie 195/2020 Komisarza Wyborczego w Katowicach II z dnia 9 czerwca 2020 roku zmieniające postanowienie w sprawie podziału miasta Bytomia na stałe obwody głosowania, ustalenia ich numerów, granic oraz siedzib obwodowych komisji wyborczych.


WYBORY PREZYDENTA RP 2020 - 10 MAJA


1. Postanowienie Marszałka Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 5 lutego 2020 r. w sprawie zarządzenia wyborów Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

2. Postanowienia Komisarza Wyborczego w sprawie podziału Bytomia na stałe obwody głosowania
3. Ogłoszenie dotyczące zgłaszania kandydatów do obwodowych komisji wyborczych w wyborach Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej zarządzonych na dzień 10 maja 2020 r.

4. Postanowienie nr 129/2020 Komisarza Wyborczego w Katowicach II z dnia 27 marca 2020 r. w sprawie utworzenia odrębnych obwodów głosowania w Mieście Bytom w wyborach Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej zarządzonych na dzień 10 maja 2020 r. 

5.  Obwieszczenie Prezydenta Miasta o obwodach głosowania

6. Komunikat Komisarza Wyborczego w Katowicach II o możliwości dokonania dodatkowych zgłoszeń kandydatów

7. Obwieszczenie Państwowej Komisji Wybroczej z dnia 15 kwietnia 2020 roku o kandydatach na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej w wyborach zarządzonych na dzień 10 maja 2020 roku. 

8. Postanowienie nr 183/2020 Komisarza Wyborczego w Katowicach II z dnia 20 kwietnia 2020 r. w sprawie powołania obwodowych komisji wyborczych w Mieście Bytom.

9. Informacje dla bytomskich wyborców

10. Informacje dla bytomskich wyborców dotyczące zaświadczeń oraz pełnomocnictw

11. Wniosek o dopisanie do spisu wyborców

12. Wniosek o udostępnienie spisu wyborców

13. Komunikat Państwowej Komisji Wyborczej z dnia 7 maja 2020 roku

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.