Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
18 października 2019, Juliana, Łukasza, Bogumila

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Prezydent spotka się z mieszkańcami

Na początek Szombierki, potem Łagiewniki, Miechowice oraz os. gen. Ziętka i Stroszek – mieszkańcy tych dzielnic będą mogli niebawem spotkać się z prezydentem Mariuszem Wołoszem i porozmawiać o sprawach dotyczących miasta.

#BO Bytom: Zagłosuj online

Bytomski Budżet Obywatelski - zagłosuj online

Przebudowa ulic dofinansowana z Funduszu Dróg Samorządowych

Ulice Mochnackiego, Wojciechowskiego, Musialika, Reptowska, Świętej Elżbiety oraz Szyby Rycerskie. To drogi, które w najbliższym czasie zostaną przebudowane. Pierwsze roboty już ruszyły na ul. Mochnackiego w Szombierkach i Reptowskiej w Miechowicach.

Marszałek pozytywnie o zaktualizowanym GPR-ze

Urząd Marszałkowski województwa Śląskiego wydał pozytywną ocenę merytoryczną zaktualizowanego "Gminnego Programu Rewitalizacji. Bytom 2020+".

JAKOŚĆ POWIETRZA

 

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

Wiem, co podpisuję

Wiem, co podpisuję Data publikacji: 11 października 2019Miejski Rzecznik Konsumentów w Bytomiu oraz Urząd Komunikacji Elektronicznej zaprasza na spotkanie edukacyjno–informacyjne pod hasłem "Wiem, co podpisuję", które odbędzie się 14 października o 11.00 w Sali Klubu dla Seniora - Polskiego Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów w Bytomiu /przy ul. Powstańców Warszawskich 15/.

Podczas spotkania pracownicy UKE doradzą, na co zwracać uwagę, gdy zawieramy umowę w domu, kiedy możemy od niej odstąpić, jak i gdzie dochodzić swoich roszczeń. Zajęcia mają formę wykładów, podczas których w przystępny sposób zostaną przedstawione typowe praktyki nieuczciwych sprzedawców oraz jak się przed nimi bronić.  

Zachęcamy  również do zapoznania się z materiałami dotyczącymi akcji, które dostępne są na stronie internetowej Urzędu Komunikacji Elektronicznej
 

Autor: Tomasz Sanecki
Zdjęcia: Centrum Informacji Konsumenckiej

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.