Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
04 czerwca 2020, Helga, Karol, Franciszek

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Od 8 czerwca drzwi Urzędu Miejskiego w Bytomiu znów otwarte dla klientów

Od poniedziałku, 8 czerwca klienci Urzędu Miejskiego w Bytomiu będą mogli załatwić swoje sprawy bezpośrednio w budynkach przy ul. Parkowej 2 i Smolenia 35. Klienci będą przyjmowani w poniedziałek od godz. 7.30 do godz. 17.30 oraz od wtorku do piątku od godz. 7.30 do godz. 15.00.

Tarcza antykryzysowa - pracodawca, pracownik, NGO

Ulgi w podatkach, dopłata do stanowiska pracy, zmiany w rozliczaniu zadań publicznych, zasiłki opiekuńcze – w czasie epidemii z pomocy mogą skorzystać przedsiębiorcy, organizacje pozarządowe i pracownicy.

Co zrobić, jeśli podejrzewasz u siebie koronawirusa?

Wróciłeś z zagranicy i podejrzewasz u siebie koronawirusa lub miałeś kontakt z osobą, u której podejrzewasz zakażenie? Natychmiast skontaktuj się z Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną w Bytomiu. Do czasu otrzymania pomocy odizoluj się od innych ludzi.

Opłaty można uregulować przez internet!

Uwaga mieszkańcy! Opłatę komunikacyjną, przekształceniową, za wieczyste użytkowanie, a także podatki od środków transportowych czy nieruchomości można zapłacić przez internet bez dodatkowych opłat i prowizji. Więcej TUTAJ

JAKOŚĆ POWIETRZA

 

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

Wiem, co podpisuję

Wiem, co podpisuję Data publikacji: 11 października 2019Miejski Rzecznik Konsumentów w Bytomiu oraz Urząd Komunikacji Elektronicznej zaprasza na spotkanie edukacyjno–informacyjne pod hasłem "Wiem, co podpisuję", które odbędzie się 14 października o 11.00 w Sali Klubu dla Seniora - Polskiego Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów w Bytomiu /przy ul. Powstańców Warszawskich 15/.

Podczas spotkania pracownicy UKE doradzą, na co zwracać uwagę, gdy zawieramy umowę w domu, kiedy możemy od niej odstąpić, jak i gdzie dochodzić swoich roszczeń. Zajęcia mają formę wykładów, podczas których w przystępny sposób zostaną przedstawione typowe praktyki nieuczciwych sprzedawców oraz jak się przed nimi bronić.  

Zachęcamy  również do zapoznania się z materiałami dotyczącymi akcji, które dostępne są na stronie internetowej Urzędu Komunikacji Elektronicznej
 

Autor: Tomasz Sanecki
Zdjęcia: Centrum Informacji Konsumenckiej

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.