Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
05 czerwca 2020, Kira, Bonifacy, Waleria

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Bytom z natury zielony

„Bytom. Z natury zielony” – tak nazywa się  fanpage na Facebooku poświęcony zielonej stronie miasta. Tu miłośnicy ekologii mogą dzielić się uwagami na temat przyrody i dowiedzieć się, gdzie warto spędzić wolny czas.

Weź zwierzaka na spacer

Weź zwierzaka na spacer Data publikacji: 3 lipca 2019Już po raz kolejny Schronisko dla Bezpańskich Zwierząt organizuje Rodzinny Spacer. Jeśli kochasz czworonogi, masz czas i chcesz zrobić coś dobrego, zgłoś się na sobotni /6 lipca/ spacer z podopiecznymi z miechowickiego przytuliska.

By sprawnie przeprowadzić całą akcję, pracownicy bytomskiego schroniska zmienili nieco zasady wyprowadzania zwierząt. Teraz, by wybrać się na spacer z psem obowiązują wcześniejsze zgłoszenia. Możliwość wzięcia udziału w akcji, będzie miało tylko 100 osób, które zgłoszą się jako pierwsze.

Organizatorzy zachęcają, aby deklaracja nie zakładała 15 - minutowego spaceru, bo zabierając psa na kilka minut, zabieramy mu możliwość dłuższej przygody. Spacer potrwa od 9.00 do 13.00. Oprócz możliwości wyprowadzenia zwierząt, zainteresowani będą mogli uzyskać informacje na temat adopcji zwierząt.

Więcej informacji na stronie schroniska.

Pobierz formularz zgłoszeniowy
plakat spacer.jpg

Autor: AK
Zdjęcia: archiwum UM Bytom, fot. Hubert Klimek

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.