Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
17 czerwca 2019, Albert, Laura, Adolf

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Chcesz wiedzieć co się dzieje w mieście? Zajrzyj do kalendarza imprez miejskich

Szczegółowy kalendarz imprez i wydarzeń miejskich, jakie odbywają się w Bytomiu dostępny jest już w zakładce „Kultura” i „Sport” na miejskiej stronie internetowej. W kalendarzu znajdziecie nie tylko gdzie i kiedy odbywa się interesująca Was impreza, ale również jej organizatora.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

Weź udział w biegu i wesprzyj szczytny cel

Weź udział w biegu i wesprzyj szczytny cel Data publikacji: 19 maja 2018Trwają zapisy do Bytomskiego Charytatywnego Biegu Godności Osób Niepełnosprawnych. Zapraszamy do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu, które 30 czerwca odbędzie się w Parku im. Franciszka Kachla w Bytomiu.

Głównym celem charytatywnego biegu jest przede wszystkim pozyskanie środków na remont Ośrodka Rehabilitacyjno – Edukacyjno – Wychowawczego dla dzieci, młodzieży z niepełnosprawnością intelektualną w Bytomiu, ale również popularyzacja zdrowego stylu życia poprzez ruch na świeżym powietrzu.

Warto dodać, że trasa biegu będzie prowadzić alejkami Parku im. Franciszka Kachla /2 okrążenia/, a udział w nim mogą wziąć już osoby od 12. roku życia /za zgodą rodziców/. Zapisy do biegu trwają na stronie www.zmierzymyczas.pl, a wszelkie informacje dotyczące zasad uczestnictwa, odpłatności oraz zgłoszeń dostępne są w załączonym REGULAMINIE

Organizatorem wydarzenia jest Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną: Koło w Bytomiu Ośrodek Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczy oraz gmina Bytom.


24.05.png

Autor: Tomasz Sanecki

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.