Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
25 stycznia 2020, Tatiana, Pawel, Milosz

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Trwa nabór wniosków PONE

Od 5 sierpnia trwa nabór wniosków na dofinansowanie do wymiany pieców węglowych oraz montażu odnawialnych źródeł energii na rok 2019/2020 w ramach Programu Ograniczania Niskiej Emisji dla Gminy Bytom.

Bytom z natury zielony

„Bytom. Z natury zielony” – tak nazywa się  fanpage na Facebooku poświęcony zielonej stronie miasta. Tu miłośnicy ekologii mogą dzielić się uwagami na temat przyrody i dowiedzieć się, gdzie warto spędzić wolny czas.

Weź pupila na spacer

Weź pupila na spacer Data publikacji: 26 kwietnia 2019Kochasz czworonogi? Masz czas i chciałbyś zrobić coś dobrego? Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Miechowicach już po raz kolejny organizuje Wiosenny Rodzinny Spacer z Psem. Kolejne wyjście już jutro /sobota, 27 kwietnia/ od 9.00 do 13.00.

By zabrać psa na spacer, potrzebny będzie dowód osobisty oraz wypełniony formularz osobowy, który można także pobrać w schronisku. Oprócz możliwości wyprowadzenia zwierząt, zainteresowani będą mogli uzyskać informacje na temat adopcji zwierząt.

Więcej informacji na stronie schroniska.

Autor: AK
Zdjęcia: archiwum Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.