Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
22 marca 2019, Boguslaw, Katarzyna, Oktawian

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Kolejna zmiana organizacji ruchu w związku z remontem skrzyżowania

Uwaga kierowcy! 11 marca wprowadzona została kolejna zmiana organizacji ruchu w związku z remontem skrzyżowania ulic: Katowickiej, Chorzowskiej, Miarki, Siemianowickiej i Witczaka

JAKOŚĆ POWIETRZA

 

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

Ważny komunikat dla czytelników biblioteki

Ważny komunikat dla czytelników biblioteki Data publikacji: 9 listopada 2018Wymiana serwerów, przeniesienie danych oraz testy nowej infrastruktury będą powodem zamknięcie Miejskiej Biblioteki Publicznej przy pl. Jana III Sobieskiego i wszystkich placówek filialnych od 10 do 17 listopada.

Prace związane z wymianą serwerów są konieczne i niezbędne, aby zapewnić sprawne funkcjonowania systemów bibliotecznych. Warto również dodać, że od 5 do 19 listopada będzie nieczynna wypożyczalnia popularnonaukowa ze względu na inwentaryzację zbiorów bibliotecznych.

W okresie zamknięcia gmachu głównego biblioteki i placówek filialnych od 10 do 17 listopada, jak również w związku z zamknięciem wypożyczalni popularnonaukowej /5-19 listopada/ nie będą naliczane kary za nieterminowy zwrot materiałów bibliotecznych.

Autor: Tomasz Sanecki
Zdjęcia: Archiwum UM Bytom/Krzysztof Kadis

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.